SON DAKİKA
16 Haziran 2019 12:21

SON HABERLER

Payitaht Abdülhamid 88. bölüm sezon finali fragmanı yayınlandı!

Bülent İnal, Özlem Conker, Can Sipahi, İlker Kızmaz, Hakan Boyav, Selen Öztürk, Gürkan Uygun, Hakan Yufkacıgil, Başak Daşman, Sedef Avcı, Güven Kıraç gibi önemli isimleri kadrosunda buluşturan Payitaht Abdülhamid dizisi önümüzdeki sezon da yoluna devam edecek.

Payitaht Abdülhamid dizisinin 88. bölüm sezon finali 31 Mayıs Cuma günü saat 20.40’ta ekrana gelecek Dizinin sezon finalinde neler yaşanacağı şimdiden merak konusu oldu. Videodan ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

Payitaht Abdülhamid’in 87. bölümünde neler yaşandı?

Abdülhamid etrafındaki hainlerin maskesini bir bir indirmektedir. Vembery kurtuluş ümidi olmaksızın zindana atılır. Rothschild meydana sürdüğü tüm adamlarını kaybedince son çare olarak Sabahattin’i görür. Sabahattin büyük bir
ihtilal hazırlığındadır. Önündeki tek engel Abdülhamid’e itaatkar su götürmez hassa ordusudur. Rothschild bu engeli aşacaktır ve askerler aralarına giren nifak yüzünden ayaklanacaklardır.

Şivenaz Müslüman olma yolunda ilerlerken, Bidar ona yardımcı olur. Seniha ise Şivenaz’a hiç güvenmemekte, üstelik son günlerde başına ard arda gelen tuhaf olaylardan dolayı Şivenaz ve ayindeki adamlarından şüphe etmektedir.
Seniha Şivenaz’dan kurtulmaları gerektiğini savunacak ve kendini bir anda Şivenaz’ın başına gelecek büyük felaketin suçlusu olarak bulacaktır.

İlgili Haberler