SON DAKİKA
16 Haziran 2019 12:15

SON HABERLER

Vuslat 20. bölüm sezon finali 2. fragmanı yayınlandı!

Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Mehmet Özgür, Ümit Kantarcılar’ın başrollerinde yer aldığı dizinin sezon finalinden ilk detaylar ortaya çıkmıştı. Vuslat 20. bölümden 2. fragman da yayınlandı. Videodan yeni görüntüleri izleyebilirsiniz.

Vuslat, 27 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00’da yirminci bölüm sezon finaliyle ekranlardaki yerini alacak. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı ile ilgili bilgileri haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Vuslat 20. bölüm sezon finalinde neler yaşanacak?

Kerem’in itirafı Çağlar ailesinde deprem etkisi yaratırken, Kerem oyunlarına devam ediyor. Hiç tahmin etmediği biri, Kerem’in bütün planlarını alt üst etmek için harekete geçiyor. Faik ve Hasibe ise asıl şoku katıldıkları defilede yaşıyor. Feride’den kurtulmak için en büyük planını devreye sokan Perihan, Nehir’le birlikte zaferini izlemek için defilede yerini alırken, beklemedik durumlar tüm dengeleri değiştiriyor.

Yolcu, Satranc-ı Urefa’da, tekrar “Araf” adımına ilerlerken, antikacıya gelen davetsiz bir misafir Abdullah ve Salih’i endişelendiriyor. Aziz tekrar Araf’ta kalırken, herkesin hayatını değiştirecek gerçekler gün yüzüne çıkıyor.

“Vuslat” dizisi büyük sezon finaliyle, sevginin gücüyle, yeni yüzleşmelerle, kurulan tuzaklarla, bozulan oyunlarla ve açığa çıkan yeni sırlarıyla evlerinize konuk olmaya geliyor…

İlgili Haberler