Ana sayfa Dizi Fragmanları Payitaht Abdülhamid 99. bölüm fragmanı izle; başımızı onların önüne uzatmayacağız!

Payitaht Abdülhamid 99. bölüm fragmanı izle; başımızı onların önüne uzatmayacağız!

tarafından ker_def

6 Aralık Cuma akşamı TRT 1 ekranında Payitaht Abdülhamid dizisinin 99. bölümü yayınlanacak.Dalya demeye 2 bölüm kaldı. Bülent İnal, Özlem Conker, Hakan Boyav ve Bahadır Yenişehirlioğlu’nun başrollerinde yer aldığı dizinin 99. bölümünde neler yaşanacağı merak ve heyecan ile bekleniyor.

99.bölümden ilk fragman yayınlandı. Dikkat çeken gelişmeler var. “Bizi boğazlamak isterler, başımızı onların önüne uzatmayacağız!” sözü yeni bölümün sloganı… Videodan 99.bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

Peki dizinin 29 Kasım Cuma günü yayınlanan 98. bölümünde neler yaşanmıştı? Yeniden hatırlayalım:

Zalman, Zülüflü’nün elinde Abdülhamid’in tahtı bıraktığına dair bir mektup olduğunu öğrenir ve harekete geçer. Abdülhamid’i tuzağa çekmek, tahtını hatta hayatını sona erdirmek için her zamankinden daha büyük, daha karışık ve daha bilinmez bir oyun kurar. Bir suikastçı tutar.

Halil Halid Abdülhamid’in gönderdiği gramofonu telsiz haline getirmeyi başarır. İmro uluslararası siyasette tanınmak istemektedir. Bir devletle masaya oturup pazarlık yapabilmek için bir rahibe kaçırır.

Mehmet Gülcemal’i kilisede görmüş ve sevdiği kızın gerçekte kim olduğunu anlamaya çalışır. Blavatsky, Bidar’dan cemiyette düzenlenecek sergide, tarihte laneti ile bilinen meşhur Mavi Elmas’ı da sergilemek istediklerini söyler. Bu esrarengiz elması en son Abdülhamid satın almıştır. Blavatsky’nin amacı elması çalmaktır.

Abdülkadir Sabahattin’le sohbet ettikçe eski özgürlükçü fikirleri canlanmaya başlar. Gülcemal Blavatsky’e Mehmet’in kendisi hakkındaki gerçeği öğrendiğini söyler. Blavatsky o halde onu ölümle tanıştıralım der!!! Mehmet ölecek mi? Mavi elmas el mi değiştirecek? Halil Halid İmro’nun planını bozacak mı?