SON DAKİKA
4 Şubat 2023 05:26

SON HABERLER

Payitaht Abdülhamid’e 3 yeni oyuncu katılıyor… Nur Fettahoğlu kimi oynayacak?

Fehim Paşa: Erkan Avcı

Payitaht Abdülhamid’e 40. bölüm ile birlikte izleyicinin beğendiği, yetenekli oyunculardan olan Erkan Avcı, “Fehim Paşa” rolüyle katılıyor.

Payitaht’ın Paşalarından olan Fehim Paşa karakteriyle, Abdülhamid’in yaveri ve baş hafiyesi olarak sokakların emniyetinden sorumlu bir kişiyi oynayacak.

Milletin namusunu koruyan, devletini seven külhanbeylerini himaye eden, haksızlığın karşısında, yoldan çıkanı yola getiren, kimsesizlerin babası ve devleti ilgilendiren bütün önemli haberlerin ilk durağı olarak izleyeceğimiz Avcı, gelecek hafta itibariyle ekranlara gelecek.

Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan diziye katılan 3 ismin dizideki karakterleri de şimdiden merak konusu oldu.

Bülent İnal, Özlem Conker, Hakan Boyav, Selen Öztürk, Saygın Soysal, Ezgi Eyüboğlu, Can Sipahi, Bahadır Yenişehirlioğlu, Gözde Kaya, Duygu Gürcan, Eren Hacısalihoğlu, Ali Nuri Türkoğlu, Kaan Turgut, Elif Özkul, Aydın Sigalı, Fatih Sevdi, Zeynep Ozan, Volkan Keskin, Taner Ertürkler, Kevork Malıkyan, Hacı Ali Konuk, Leya Kırşan, Yusuf Aytekin, Mehmet Sabri Arafatoğlu, Ercüment Fidan’ın ve yenilenen kadrosu ile Payitaht Abdülhamid, her Cuma TRT 1’ de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

123SAYFA 3/3

İlgili Haberler