SON DAKİKA
17 Ağustos 2019 16:52

SON HABERLER

Pınar Deniz’in içi yeni dizisi için pır pır ediyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Netflix ekranlarında yayınlanacak olan Love 101 yani Türkçe ismiyle Aşk 101 dizisinin çekimlerine devam edilmekte.

Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu gibi ünlü isimlerin buluştuğu Aşk 101 dizisinde ilk fragman paylaşıldı.

Dizide Burcu karakterine hayat veren Pınar Deniz, fragmanı instagram hesabından paylaştı.

Vatanım Sensin dizisindeki Yıldız karakteri ile beğeni toplayan, Bir Deli Rüzgar dizisinde başrol oynamasına rağmen, reytingin azizliğine uğrayan Pınar Deniz, yeni dizisi için bir hayli heyecanlı.

Fragmanı paylaşmasının ardından takipçilerinden çok sayıda olumlu mesaj alan Pınar Deniz, birçok kişiye yanıt vermeye çaba harcadı.

Oyuncunun heyecanını da yansıtan bu durum dikkat çekiciydi.

Ya emojilerle ya da teşekkür ifadeleriyle arkadaşlarının ve hayranlarının güzel mesajlarını yanıtlamaya çaba harcayan oyuncu mütevaziliği ile de takdir topladı.

İşte o paylaşım:

Love101 @netflixturkiye @ayyapim

PINAR DENİZ KİMDİR?

Sevilen oyuncu Pınar Deniz, 10 Kasım 1994 tarihinde İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Genç oyuncu başarısı ve güzelliği ile dikkatleri üzerine toplamaktadır. Pınar Deniz, İstanbul Üniversitesi Halkla ilişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. Çocukluğundan beri oyuncu olma hayalleri kuran Pınar Deniz, oyunculuk eğitimi de almıştır. İlk oyunculuk deneyimi olan ve 2014 yılında yayınlanan Sil Baştan adlı dizide Evrim karakterini canlandırmıştır. Şarkıcı Murat Dalkılıç’ın Yani adlı şarkısının klibinde oynamıştır. İzlenme rekorları kıran bir dizi olan Vatanım Sensin adlı dizide gözü yükseklerde olan Yıldız karakterini canlandırmıştır. Bir Deli Rüzgar dizisinde kısa bir macera yaşamıştır.

İlgili Haberler