SON DAKİKA
18 Eylül 2019 08:12

SON HABERLER

Pınar Deniz’in sabah mahmurluğuna hayranları söyleyecek söz bulamadı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Yeni sezonda Yabancı isim dizi ile ekrana dönmesi beklenen ünlü oyuncu Pınar Deniz, instagram hesabından yaptığı paylaşım ile dikkatleri üzerine çekti.

Ünlü oyuncu, sabah kaltığı halini takipçileri ile paylaştı.Oyuncunun güzelliğine tutkun kalan takipçileri hem beğenileri hem de yorumlarıyla Pınar Deniz’e hayranlıklarını belirtti.

“Keşke ben de böyle uyansam” diye yazan bir takipçisinin yanı sıra bir başka hayranı ise “Fazla güzel uyanmışsın” yorumunda bulundu.

İşte Pınar Deniz’in paylaşımı:

Bugün de böyle uyandım

PINAR DENİZ KİMDİR?

Sevilen oyuncu Pınar Deniz, 10 Kasım 1994 tarihinde İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Genç oyuncu başarısı ve güzelliği ile dikkatleri üzerine toplamaktadır. Pınar Deniz, İstanbul Üniversitesi Halkla ilişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. Çocukluğundan beri oyuncu olma hayalleri kuran Pınar Deniz, oyunculuk eğitimi de almıştır. İlk oyunculuk deneyimi olan ve 2014 yılında yayınlanan Sil Baştan adlı dizide Evrim karakterini canlandırmıştır. Şarkıcı Murat Dalkılıç’ın Yani adlı şarkısının klibinde oynamıştır. İzlenme rekorları kıran bir dizi olan Vatanım Sensin adlı dizide gözü yükseklerde olan Yıldız karakterini canlandırmıştır. Bir Deli Rüzgar dizisinde kısa bir macera yaşamıştır.

İlgili Haberler