Ana sayfa Sosyal Medya Rabia Soytürk geri döndü! Su Burcu Yazgı Coşkun ve Sıla Türkoğlu rekabetinde Demet Özdemir’in işi ise zor!

Rabia Soytürk geri döndü! Su Burcu Yazgı Coşkun ve Sıla Türkoğlu rekabetinde Demet Özdemir’in işi ise zor!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Genç kuşak oyuncular, son dönemin sosyal medyada öne çıkan isimleri olarak gündemdeler. Kadın oyuncular arasında Su Burcu Yazgı Coşkun, popülerlik tahtını Sıla Türkoğlu ile çekişmeli götürüyor. Denkleme Adım Farah dizisi ile Demet Özdemir de gelirken, son haftaların sürprizi ise Rabia Soytürk oldu!

Rabia Soytürk, Duy Beni isimli yazlık dizi ile 20 bölüm ekranda kalmıştı. Sezonda da devam eden dizi, düşük reytingleriyle fazla mücadele edemeyip final yaptı ama en büyük kazanç Rabia Soytürk’ün oldu! Bu dizideki Ekim rolüyle, sosyal medyanın gündeminden hiç düşmedi yaz aylarından beri. Ancak dizisi final yapınca, bir süredir ‘en popüler kadın oyuncular’ listelerinde geri plana düştü.

Kanal D ekranlarında yeni yayınlanmaya başlayan Veda Mektubu dizisi ile tekrar tablolara giriş yaptı genç oyuncu! Bu kez Nurgül Yeşilçay, Bennu Yıldırımlar, Emre Kıvılcım ve Selim Bayraktar ile başrolünde oynadığı dizi ile sosyal medyada daha çok konuşulmakta.

Ancak Adba.tv’nin 14-20 Mart tarihlerini kapsayan araştırmasında, gelen ileti sayılarına göre şimdilik 10. sırada. Giderek yükselmesi, daha önceki popülerliğinin bir beklentisi ama ilerleyen dönemde belli olacak bu durum.

Su Burcu Yazgı Coşkun’un, atv’nin Kardeşlerim dizisindeki Asiye karakteriyle en çok iletiyi almaya devam ettiği tabloda bu hafta 97 bin 500 ileti ile ilk sıradaki durumu sürüyor. En yakın rakibi Show TV’nin Kızılcık Şerbeti dizisinin oyuncusu Sıla Türkoğlu. Ancak aralarındaki farkın bir hayli açıldığı, Türkoğlu’na gelen 49 bin 300 iletiden görülmekte.

blank

Adım Farah dizisi ile dikkatleri yeniden üzerine çeken Demet Özdemir de bir süredir listenin 3. sırasını korumaya devam ediyor. Fakat Sıla Türkoğlu ile arasındaki fark büyük! 28 bin 400 ileti ile 3. olan Özdemir’i takip eden isimler Devrim Özkan, Afra Saraçoğlu, Elçin Sangu, Melis Minkari ve Lizge Cömert ise istikrarı koruyan ve tabloda uzun zamandır olan isimler. Bensu Soral ise bir kaç haftadır bu tabloya dahil olmuş durumda.

blank

Dizileriyle her hafta ekrana gelen oyuncuların, sosyal medyadaki görünürlükleri genel olarak bir süredir durumunu koruyor. Ancak bazı sürprizler de oluyor bu tablolarda. Son haftada kadın oyuncular arasındaki sürpriz isim ise Rabia Soytürk oldu. Bakalım Soytürk, yaz dönemindeki sosyal medya popülerliğini sezona da taşıyabilecek mi?