SON DAKİKA
19 Nisan 2019 13:17

SON HABERLER

Renkli hikayesi ve oyuncu kadrosuyla Kalk Gidelim dizisi TRT’nin yükselen değeri oldu!

Başrollerinde Ufuk Özkan, Erkan Sever ve Emin Gürsoy’un yer aldığı Kalk Gidelim dizisi Cumartesi akşamlarının alternatifi olması sebebiyle dikkatlerimizi çekiyor.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim, son dönemde reyting sonuçlarına bakılırsa atağa kalkmış durumda.

22 bölümü yayınlanan dizinin son bölümlerinin daha çok izleyiciyi TRT 1 ekranına çekiyor olması doğal bir durum.

Dizi oldukça başarılı bir oyuncu kadrosuna, ayrıca renkli bir hikayeye sahip…

Yıllar evvel doğduğu topraklardan, geleneklerimizle büyüdüğü ailesinin yanından göçerek İstanbul’a yerleşmiş ve özünü unutmuş, biraz da yozlaşmış bir adamın, yıllar sonra İstanbul’da kurduğu kendi ailesiyle beraber tekrar baba ocağına ve özüne dönme serüvenini konu almaktadır.

Kalk Gidelim 23. bölüm 1. fragmanı yayınlandı:

22. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Nurcan ve Mustafa Ali’nin ardından Seyfettin ve Sevda da Hacı babaları tarafından müştemilata gönderilince Sevda ortalığı ayağa kaldırır. Seyfettin’e etmediğini bırakmaz. Seyfettin ise Sevda’yı sakinleştirmek için çözümü karanfil yağında bulur. Damat Halil ve Nuriye ise ilk defa ana evde Seyfettinlerin odasında kaldıkları için mutludurlar. Halil artık ev içinde devranın değiştiğini düşünür. Fakat dünürü olacak muhtar cephesinde durum farklıdır. Halil, kızı Dudu’yu verdikten sonra muhtarın yeteri kadar kendisine saygı duymadığını düşünür. Ağırlığını koymak için ilk hamle olarak Dudu’nun Şakir’le rahat bir şekilde görüşmesini engellemek olur. Bu durumu Şakir şahsi algılar ve karşı atağa geçer.

KALK GİDELİM DİZİSİ TÜM BÖLÜM VİDEOLARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Meryem, Seyfettin’e oynadığı oyundan dolayı onların halini gördükçe kendisini suçlu hissetmeye başlar. Seyfettin ve Mustafa Ali ise diş ağrısından dolayı dişçiye gitmek için şehre inerler. Meryem de yeni ahırın satışı için şehirdedir ve Seyfettin ile Mustafa Ali’ye yakalanmamalıdır.

Canberk’in Badegül’ün penceresine koyduğu hediyelik kolye olay olur? Halim de bu kolyeyi kimin hediye ettiğini bulmak için kolyenin peşine düşer. Halim’in yanlış bir şey yapmasını istemeyen Samim, devreye girecektir. Bu arada Veli Demir’in gizemli telefon konuşmaları ve kayıp flashdiskin içinde neyin olduğu merak konusu olur.

İlgili Haberler