Ana sayfa Dizi Haberleri Reytingleri birçok rakibini kıskandıran Ömer dizisine yeni katılan ünlü isim de çok kıskandıracak!

Reytingleri birçok rakibini kıskandıran Ömer dizisine yeni katılan ünlü isim de çok kıskandıracak!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Pazartesi akşamları Star TV ekranında izleyicilerle buluşmakta olan Ömer dizisi, güçlü bir hikaye ve etkileyici oyunculuklar ile sezonun en başarılı yapımlarından birisi oldu. Gökçe Bahadır ile Selahattin Paşalı’nın iyi bir uyum yakalaması da dizinin milyonların sevgisini kazanmasında etkili bir faktördü.

Barış Falay, Merve Dizdar, Zerrin Sümer, Gülçin Kültür Şahin gibi önemli isimlerin de kadrosunda yer aldığı dizi bilindiği üzere İsrail’de yayınlanan Shitsel dizisinin Türk versiyonu olarak ortaya çıktı. Dini değerleri yüksek bir Yahudi ailesinin hikayesi olarak İsrail’de büyük ilgi gören, sonra da Netflix’te dünyanın dikkatini çeken Shitsel’in bu sefer de Müslüman bir aile versiyonu olarak Ömer öne çıkıyor.

Star TV’nin bu sezon başarılı dizileri arasında yer alan Ömer, iyi reytingler alarak en çok izlenen diziler listesinde de orta sıralarda yer almayı başardı. Ömer dizisinin hikayesine çok etkileyici bir oyunca daha geldi.

Son dönemde birbirinden farklı dizilerde izlediğimiz Tayanç Ayaydın’dan bahsediyoruz. Hayat Şarkısı, Kırgın Çiçekler, Tek Yürek, Yeni Hayat, İlk ve Son, Bir Zamanlar Kıbrıs ve yaz döneminde de Tozluyaka dizisi ile birlikte ünlü oyuncu, son yıllara birçok dizi sığdırdı.

Şimdi de Tayanç Ayaydın’ın izleyicileri derinden etkileyecek bir başka rol ile Ömer dizisinde yer alması projenin başarısına çok önemli bir katkı olacaktır. İzleyicilere karakterin hissini yansıtmada çok iyi deneyimler sunmuş olan Ayaydın, Doktor Erdal Aksu rolüyle bambaşka bir kişiliğe bürünecek.

Gökçe Bahadır’ın canlandırdığı Gamze karakterine uygun bir eş bulma yarışındaki Reşat, onu doktor Erdal ile tanıştırmak ister.

Reşat’ın kendisine talip bulmasına öfkelenen Gamze, annesinin baskısı ile karşılaşacak ve bu yeni durumun Ömer ile olan ilişkisine nasıl yansıyacağı da merakla beklenecek.

blank

Tayanç Ayaydın, şimdiye kadar çok başarılı bir çıkış sergileyen Ömer dizisine yeni karakter ile çok önemli ve sürpriz bir giriş yapacak.

İzleyicilerin büyük bir heyecanla bekledikleri Ömer dizisinin 7. yeni bölümü 7 Mart Pazartesi günü saat 20.00’da Star TV’de ekrana gelecek.