Ana sayfa Dizi Haberleri Canım Annem, Yazgı, Tuzak, Sıfırıncı Gün ve şimdi de Kadere Karşı! TV8’den üst üste dizi atakları!

Canım Annem, Yazgı, Tuzak, Sıfırıncı Gün ve şimdi de Kadere Karşı! TV8’den üst üste dizi atakları!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Erkan Meriç ile Yağmur Öztürk’ün başrolünde yer aldığı Yazgı isimli yeni günlük dizi tv8 ekranında başladı. Geçtiğimiz Şubat ayında yayınlanmaya başlayan Canım Annem isimli dizinin de çok başarılı bir çıkış yapması ve yurt dışı satışlarının çok iyi olması üzerine, kanal tarafından üst üste günlük diziler başlatılıyor.

Cannım ve Yazgı dışında TV8’in Kadere Karşı isimli yeni bir günlük dizisinin daha olduğu ortaya çıktı. Acun Medya tarafından hazırlanan dizinin çekimlerine başlandı. Yapılan duyuruda Kader Karşı dizisinin başrollerinde Emine Ün, Hakan Eratik, Nur Erkul, Hakan Eratik gibi isimlerin yer alacağı bildirildi.

Canım Annem, Yazgı, Tuzak, Sıfırıncı Gün ve şimdi de Kadere Karşı! TV8'den üst üste dizi atakları! 8

Kızının kaçırlması ile yıllarını onu arayarak geçiren bir anne, 18 yıl sonra kızına kavuşacak ve iki aile arasında büyük bir bağ kurulacak. Dizi dramı sahneleri ile yine ekran başındaki izleyicileri fazlasıyla etkileyeceğe benziyor.

Üst üste 3 tane günlük dizi projesi ile birlikte tv8’in artık hafta içinde diziler dönemi başlatacağı anlaşılıyor. Tv8 ekranlarında ayrıca haftalık yayınlanacak diziler de çok dikkat çekecek.

Tuzak isimli Akın Akınözü ile Bensu Soral ikilisini buluşturan aksiyon dizisinin de çekimleri devam ediyor ve hayranlar büyük bir heyecan ile dizinin başlamasını bekliyor.

Canım Annem, Yazgı, Tuzak, Sıfırıncı Gün ve şimdi de Kadere Karşı! TV8'den üst üste dizi atakları! 9

Ayrıca Sıfırıncı Gün isimli yeni dizi için de yakında çekimlere başlanacak. Engin Öztürk’ün başrolünde yer aldığı Sıfırıncı Gün isimli yeni dizi de polisiye ve suç odaklı bir hikaye olacak. Çekimlerin bir bölümünün yurt dışında yapılacak olmasıyla da Sıfırıncı Gün dizisi önümüzdeki dönemde çok konuşulacak bir yapıma benziyor.

tv8 bu sezon birbiri ardına dizi projeleri başlatarak önemli bir atak gerçekleştiriyor. Özellikle de 3 günlük diziyi yayınlayacak olması ile kanalın çok farklı bir strateji benimsediği anlaşılıyor. Günlük dizilerin yurt dışı satışlarının çok iyi olmasının da bu kararda etkili olduğu düşünülüyor.