SON DAKİKA
25 Haziran 2022 16:53

SON HABERLER

Sadakatsiz artık geride kalıyor, Cansu Dere büyük patlama yapacağı yeni projeye bakıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – BBC formatı olan Doctor Foster’dan uyarlanan Sadakatsiz, orijinalinden daha başarılı bir yapım olarak anılıyor… İspanya gibi çok önemli bir ülkede izleyicilerle buluşması dizinin popülaritesinin ne kadar yayıldığını da anlatıyor. Sadakatsiz birçok ülkede izlenen Türk dizilerinden birisi ve oyuncular da bu sayede yurt dışında büyük bilinirlik elde etti.

Cansu Dere, geçtiğimiz aylarda İspanya’da ve Latin Amerika’da yapılan etkinliklerde ödüller kazanmıştı. Oyuncu, dünyanın birçok ülkesinde tanınmaya başlanan Türk yıldızları arasında yer alıyor. Sadakatsiz’in 60. bölüme kadar devam etmesi ve sezon sonunda da final yapması kesinleşti.

Caner Cindoruk, geçtiğimiz hafta son 10 bölümün çekimlerine başladıklarını duyurmuştu. Dizide Asya karakterini canlandıran Cansu Dere ise daha bu projesi bitmemiş olmasına rağmen, yeni bir anlaşma yaptı…

Haziran ayında Türkiye’de izleyicilerle buluşması beklenen Disney Plus platformunun projelerinde yer alması için anlaşma sağlanan isimler arasına Cansu Dere de katıldı. Ünlü oyuncu, bu platform sayesinde yurt dışındaki izleyicilerin daha çok dikkatini çekmek ve daha farklı projelerle onların karşısına çıkmak gibi çok önemli bir avantajı da elde etmiş bulunuyor.

Büşra Cebe’nin çok beğenilen Siyaha Bulaşan Kadınlar isimli romanının dizi yapılması gündemde. Bu dizi için hazırlıklar sürerken, Disney Plus platformunda yayınlanması bekleniyor. Dizi için ismi konuşulan oyunculardan birisi de Cansu Dere olmuştu. 7 kadının hikayesinin anlatılacağı dizide, çok etkili 7 oyuncu düşünülüyor.

Cansu Dere dışında, Tuba Büyüküstün ve Beren Saat’in ismi de geçiyor. Bakalım Sadakatsiz sonrasında Cansu Dere’nin yeni projesi ne olacak? Siyaha Bulaşan Kadınlar da ihtimallerden birisi olarak ortada duruyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler