Ana sayfa Dizi Fragmanları Sakla Beni dizisi 19. yeni bölümde Naz’ın şoke eden sözü!

Sakla Beni dizisi 19. yeni bölümde Naz’ın şoke eden sözü!

tarafından ker_def

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel ve Asude Kalebek’in yer aldığı Sakla Beni yeni bölümüyle 7 Mart Perşembe akşamı Star’da.

7 Mart Perşembe akşamı ekrana gelecek Sakla Beni’nin yeni bölümünün konusu şöyle; Bebeğini kaybeden Naz büyük bir acı yaşarken, bu gelişme tüm ev halkını çok üzer. Naz’ın kendine dikkat etmediğini ileri süren Filiz, torununu kaybettiği için kızına ve Mete’ye yüklenir. İncila ise Naz’ın yanında olmaya çalışır.

Zor zamanlarında onu yalnız bıraktığı ve yeterince destek olmadığı gerekçesiyle Mete’yi suçlayan Naz’a, ihtiyaç duyduğu destek Kadir’den gelir. Ziya’nın hiç hoşuna gitmese de Mete ve Cemil, ilk kez baba oğul olarak yan yana gelir.

Naz’a moral vermek için bir sürpriz hazırlanır fakat Atıf’ın konağı İncila’ya verdiğini öğrenen Naz, yok sayıldığını hissettiği için büyük bir sinir krizi geçirir. Mete onu sakinleştirmeye çalışsa da Naz’ın ağzından çıkan bir söz herkes için şok etkisi yaratır.

Yapımını OGM Pictures’ın, yönetmenliğini Nadim Güç’ün üstlendiği, senaryosunu Armağan Gülşahin ve Nergis Otluoğlu Akoğlu’nun kaleme aldığı dizinin kadrosunda; Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel, Asude Kalebek, Şenay Gürler, Ceyda Düvenci, Nilüfer Açıkalın, Sevinç Erbulak, Gökşen Ateş, Kamil Güler, Nizam Namidar, Sera Tokdemir, Edip Saner, Baran Bölükbaşı, Cihan Talay, Açelya Devrim Yılhan, Sıla Korkmaz, Emine Umar ve Tamer Levent gibi birbirinden başarılı ve renkli isimler yer alıyor.

Sakla Beni, 7 Mart Perşembe 20.00’de Star’da.