Ana sayfa Dizi Fragmanları Şampiyon 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Zafer’in evlilik teklifi bir harika!

Şampiyon 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Zafer’in evlilik teklifi bir harika!

tarafından ker_def

TRT1 ekranının sevilen dizilerinden Şampiyon, 10. yeni bölümü ile 24 Kasım Pazar günü saat 20.00’de izleyicilerle buluşacak.

Tolgahan Sayışman, Yıldız Çağrı Atiksoy, Erdal Özyağcılar, Erkan Avcı’nın başrollerinde yer aldığı dizinin 10. bölümünde sizleri şaşırtacak anlara şahitlik edeceksiniz.

Fırat ve Suna romantizm adımlarıyla, Zafer ve Selvi’de evlilik yürüyüşleri ile dikkat çekecek.Zafer’in evlilik teklifine ayrıca bayılacaksınız.

Fırat’ın maçı kazanması tüm dengeleri altüst etmiştir. Derviş Aladağlı bunun hesabını sormaya niyetlidir. Yaman ve Zafer maçın yapıldığı salona giderler. Ancak Fırat’la görüşemezler. Kötü şeylerin olacağını bilen Yaman komiser Ziya’dan yardım ister.

Zafer babasının gizli saklı bir şeyler yaptığını düşünüp onu takibe alır. Telefonunda sık sık Zeliha adında bir hanımla görüştüğünü görür.

Fırat’ın maçı kazanmasıyla bahiste çok para kaybeden para babaları durumdan hiç memnun değildirler. Derviş’ten Fırat’ı isterler.

Tansel Suna’nın abisiyle ilgili gerçekleri kimden öğrendiğini anlamak için Kerem’i zorla ofisine getirtir. Kerem Akif’in video çekip her şeyi anlattığını Suna ile Fırat ve Zafer’in de videoyu izlediğini söyler.

Güneş babasının boks maçına çıkacağını ondan saklamasına kırılmıştır. Suna ablası ile kalır. Bu misafirlikle ikisi daha çok yakınlaşır.

Kerem’e siniri geçmeyen Tansel onun hassas noktasını bulmuştur. Adamları Nesli’yi kaçırır.

Suna Fırat’ı eve davet eder. Amacı abisinin ölümündeki asıl suçlunun Tansel olduğunu Fırat’ın suçsuz olduğunu ailesine anlatmaktır. Ancak şok bir gelişme ile karşılaşacaklarından haberi yoktur.

“Şampiyon” onuncu bölümüyle 24 Kasım Pazar saat 20.00’de TRT 1’de!