Ana sayfa Dizi Fragmanları Şampiyon 6. bölüm fragmanı izle; Fırat oğlu için yumruğunu sallamak zorunda

Şampiyon 6. bölüm fragmanı izle; Fırat oğlu için yumruğunu sallamak zorunda

tarafından ker_def

TRT 1’in yeni dizisi “Şampiyon” 17 Ekim Perşembe günü saat 20.00’de altıncı bölümüyle ekranlara geliyor. Kafkas lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı’nın oğlu Güneş için ringlere dönme mücadelesini konu alan “Şampiyon” dizisinin yeni bölümünden ilk görüntüler yayınlandı. Dizede neler yaşanacağı merakla bekleniyor.

Tolgahan Sayışman,Erkan Avcı, Erdal Özyağcılar ve Yıldız Çağrı Atiksoy’un başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde Fırat Bölükbaşı artık ringlere çıkmak için hazırlanmaktadır.

Fırat, “Bu kez o ilk yumruğu atmak zorundayım, oğlum için!”diyor. Videodan 6. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

10 Ekim Perşembe akşamı yayınlanan 5. bölümde neler yaşanmıştı?

Fırat, Güneş’i geri alma mücadelesinde.

Güneş Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne ait yetiştirme yurtlarından birine yerleştirilmiş, hasret ve merak içerisinde babasının verdiği sözü gerçekleştirmesini beklemektedir. Fırat da aynı şekilde söz verdiği üzere, güneş batmadan oğlunu alıp eve getirme çabası içerisindedir.

Fakat değil onu almak, yüzünü dahi görmek için büyük mücadele vermesi gerekmektedir. Suna ise bu süreçte baba oğul arasındaki güçlü bağa şahit olacaktır. Fırat’ın ne denli iyi, düşünceli bir baba olduğunu gözlemleyecek ve Güneş’i babasından ayırmanın doğru bir karar olup olmadığını kendi içinde sorgulayacaktır. Tansel’in gerçek yüzü ortaya çıkıyor…

Tansel bu süreçte Suna’yla barışma gayretini sürdürecek fakat hiç beklemediği bir şekilde köşeye sıkışacak ve Suna gün geçtikçe Tansel’in gerçek yüzünü görmeye başlayacaktır. Bu durum ikilinin arasını daha da açacak ve araları açıldıkça Tansel daha da saldırganlaşacaktır. Tansel’in öfkesinin ilk kurbanı Zafer olacaktır. Gizli tanık Mücella, yeni planlar peşinde!

Bütün bunlar olurken Mücella ve Serhat cephesinde ise gerçekler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlar. Serhat Sosyal Hizmetlerden gelen bilgilendirme celbini alır ve abisi hakkında şikayette bulunan gizli tanığın karısı olduğundan iyiden iyiye şüphelenmeye başlar. Fakat bu durumda dahi Mücella’nın bir kurtuluş planı vardır. Mücella, işin içinden sıyrılmak için kocasını ateşe atmak pahasına planını devreye sokar. Fırat’sa oğlunu geri almak için çaresiz Tansel’le masaya oturur ve bir anlaşma yapar. Tansel’le yapacağı anlaşmayla Fırat, oğluna verdiği sözü tutmak uğruna,
karısına verdiği sözü bozacaktır.