SON DAKİKA
19 Ağustos 2022 05:26

SON HABERLER

Şampiyon dizisinde büyük kavga ve Elif’in gerçek yüzü!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan, Kafkas lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı’nın ringlere
dönme mücadelesini konu alan Şampiyon, yirmi dördüncü bölümüyle ekranlara geliyor. 15 Mart Pazar akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan “Şampiyon” da bu hafta neler olacak? Detaylar haberimizde yer alıyor….

Yaman Berlin’de bir hastaneye yetiştirilir. Fırat, babası gibi gördüğü Yaman’ı hastanede bir başına bırakmayacaktır. Fakat Steiger maçı için antrenmanlara devam etmesi gerekmektedir. Doktorların hastaneden çıkmasına izin vermeyeceklerini bilen Yaman, Elif’ten, kendisini kaçırmasını ister. Evladı gibi gördüğü Fırat’ı Steiger maçında yalnız bırakmak istememektedir.

Zafer’in para aldığı tefeci Halim’in adamları Zafer’i tartaklamış ve Halim, parasını 48 saat
içerisinde alamaması durumunda Zafer’e tehditler savurmuştur. Zafer ve Kado ikilisi çıkar yol
ararlarken, Zafer’in aklına kafes dövüşlerine başlamak gelmiştir.

Kerem cephesinde ise sular durgundur. Bu durgunluk Kerem’in canını bir hayli sıkmaktadır. Bir an
önce ayağa kalkma çabasındadır. Suna, Elif’in Fırat’a menajerlik yaptığını öğrenir. Bu durum canını bir hayli sıkar. Tansel’e gider ve artık bir an önce Elif’in gerçek yüzünü ortaya çıkarmasını ister.

Fırat, Steiger maçının son hazırlıklarına başlar. Zafer ve Kado’da kafes dövüşü için idmanlarına
devam etmektedir. Maç günü gelir. Her ikisi de hayatlarının belki de en zorlu maçlarını çıkartırken, maçların sonunda hiç beklenmedik bir şekilde hayatlarındaki en kötü haberi alacaklardır. Elif, Yaman’ı hastaneden çıkarabilecek mıdır? Zafer ve Kado ikilisi kafes dövüşlerine başlayacaklar

mıdır? Zafer ve Fırat maç sonunda nasıl bir haberle sarsılacaklardır? Tüm bu soruların cevabı Şampiyon’un yirmi dördüncü bölümünde… “Şampiyon” yirmi dördüncü bölümü 15 Mart Pazar saat 20.00’de TRT 1’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler