SON DAKİKA
26 Haziran 2019 01:16

SON HABERLER

“Sandığın gibi değil diyene kadar anlatsana!” Leke dizisine tepki!Leke 7. Bölüm

Başrollerinde Melis Sezen ve Burak Sevinç’in oynadıkları Leke dizisindeki bir sahne, izleyenleri çok kızdırdı!

Cem’in eline şirketin CEO’su ile Mehmet’in oyunu sonucu buluşan Yasemin’in fotoğrafı geçti.

Cem, fotoğrafta yakın görünen ikili arasında bir şey olduğuna inanıp Yasemin’in kapısına dayandı.

Yasemin’in fotoğrafı görünce “Sandığın gibi değil, açıklayabilirim” deyip bir türlü iki cümleyle durumu anlatmaması, izleyenlerin tepkisini çekti.

Sosyal medyada yorum yapan izleyiciler, “Her şeyi olduğu gibi anlatsa sorun çıkmayacak! İyice saçmaladılar! Direk söylese her şey çözülecek” şeklinde sözlerle dizide yaşananları eleştiriyor.

Yasemin ve Cem’in izleyenleri kızdıran o sahnesini videodan izleyebilirsiniz…

Leke 7. bölümde neler oldu?

Arda’nın açılış davetinde büyük karşılaşma gerçekleşir. Arda, Yasemin’e Cem’in yanında tekne gecesinden tanıştıklarını söyler. Bu sırada şirkete mali şube baskın yapar. Arda her şeyi Cem’e anlatacak mı?

Arda karakolda ifade verir. Cem kardeşine destek olur. Arda annesi Belkıs’ın gerçek yüzünü öğrenecek mi?

Yaşananlar Yasemin’i üzer ve Cem’e her şeyi anlatmaya karar verir. Cem ve Yasemin romantik bir akşam yemeği yerler. Yasemin, Cem’e tekne baskını gecesini anlatabilecek mi?

Hastanede olan Oktay, yerine vekil genel müdür olarak Cem’i atar. Mehmet çılgına döner. Yenik düşen Mehmet bu kez büyük oynamaya karar verir. Mehmet’in yeni planı ne olacak?

Serpil’in ofisine böcek yerleştiren Birkan, ablasının Meto’yla yaptığı konuşmayı duyar. Birkan öğrendiklerini kullanarak Serpil’den Yasemin’in evine girebilmek için akıl almaz bir istekte bulunur. Serpil, Birkan’ın isteğini kabul edecek mi?

Arda, Yasemin’in evinde beklenmeyen bir şekilde ziyaret eder. Bu ziyarette yaşanacaklarla artık hiçbir şey eskisi gibi olamayacaktır.

İlgili Haberler