SON DAKİKA
18 Eylül 2019 14:40

SON HABERLER

Sarp, Şirin’in eline büyük bir koz verdi! Kadın 60. Bölüm

Kadın dizisinin 60. bölümünde Pırıl’ın Bahar’ın telefonuna gönderdiği fotoğraflar nedeniyle kriz yaşandı.

Sarp, telefonu Bahar’dan almaya çalıştı ama başaramadı. Partiden eve gittiklerinde Sarp, olayı anlatmak ve Şirin’in bir oyunu olduğunu söylemek için Bahar ile konuşmak istedi.

O sırada Bahar, telefonunu bulamadığını söyledi. Telefonun kaybolduğu sanıldı ama Pırıl almıştı.

Bu gerçek ortaya çıkmadan önce Sarp, Şirin’i köşeye çekip, Pırıl’ın kendileriyle ilgili şantajla çekilen uygunsuz fotoğraflarını Bahar’a gönderdiğini ve ona gerçeği anlatacağını söyledi.

Şirin, bu durumdan hayli mutlu olmuştu.

Sarp’ın Şirin’e göz dağı verdiği anları videodan izleyebilirsiniz…

Kadın 60. Bölüm Özeti:
Şirin’in Sarp ile çekilmiş fotoğraflarını bir anlık sinirle Bahar’a gönderen Pırıl ne yapacağını bilemez. Suat ise bu fotoğrafların Bahar’ın eline geçmesini hiç istememektedir. Çünkü Sarp’ın artık Pırıl’a dönme ihtimaline bile tahammülü yoktur.
Şirin’in tekrar Sarp’a ilgi duyduğunu düşünmek bile istemeyen Hatice, içten içe çok korkmaktadır. Böyle bir şeyin tekrarlanması ailesine çok büyük zararlar verecektir.
Ceyda’dan bir oğlu olduğu konusunda şüphelenen Emre ise bunu açık açık sormaya karar verir ve duyduğu şey karşısında büyük bir şoka uğrayacaktır.
Sarp ile hep kavga halinde olmaktan artık çok sıkılan Bahar ise her şeye bir nokta koymaya karar verir. Çocukları için Arif’ten de ayrılan Bahar, Sarp’ı affedecek mi? Yoksa sadece çocuklarının babası olarak mı yanlarında kalmasına izin verecek?

Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un yer aldığı “Kadın” her salı Fox’da!

İlgili Haberler