SON DAKİKA
8 Aralık 2022 12:18

SON HABERLER

Sefirin Kızı dizi ekibine 5 ödül! Neslihan Atagül ve Engin Akyürek’e büyük moral!

İkinci sezonuna eleştiriler altında başlayan Sefirin Kızı dizisindeki kadına şiddet içerikli sahneler yoğun tepkiler almıştı. Ancak bu tepkilere rağmen dizi geçtiğimiz hafta reytingi de yükselterek, yoluna emin adımlarla devam ediyor. Dizinin 5 ödül kazanması da ekip adına tüm bu eleştiri dalgasından sonra büyük moral kaynağı oldu.

Star’ın milyonları ekran başına kilitleyen, yapımına NGM ve O3 Medya’nın birlikte imza attığı sevilen dizisi ‘Sefirin Kızı’, 3. Uluslararası İzmir Film Festivali’nde 5 ayrı dalda ödüle layık
görüldü. Online olarak düzenlenen törende ödül alan oyuncular, dizinin sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımla mutluluklarını ifade etti.

Sinema Televizyoncular Meslek Birliği (ASİTEM) tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü desteğiyle düzenlenen 3. Uluslararası İzmir Film Festivali’nin noter onaylı halk oylaması sonuçları açıklandı.

Düzenlenen oylama sonucu “Televizyon Dizileri” kategorisinde ‘Sefirin Kızı’, büyük bir başarıya imza atarak 5 ayrı dalda ödüle layık Festival kapsamında yaklaşık 1.5 aydır devam eden halk oylamasına 150’den fazla ülke katıldı.

5 milyon tekil oyun kullanıldığı oylamada, ‘Sefirin Kızı’ dizisindeki rolleriyle milyonların beğenisini toplayan Neslihan Atagül Doğulu ‘En İyi Kadın Oyuncu’, Engin Akyürek ‘En İyi Erkek Oyuncu’, Tülin Yazkan ‘En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu’, Uraz Kaygılaroğlu ‘En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu’ ve Beren Gençalp ‘En İyi Çocuk Oyuncu’ ödülüne layık görüldü.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler