Ana sayfa Dizi Haberleri Sefirin Kızı merakı gelen haberle çılgınlığa dönüştü, sosyal medya yıkıldı!

Sefirin Kızı merakı gelen haberle çılgınlığa dönüştü, sosyal medya yıkıldı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com/ Detay – Sefirin Kızı dizisinin çekimlerine geçtiğimiz hafta başlanmıştı. Diziyi merakla bekleyen hayranları da sosyal medyada bir hayli yoğun etkileşimde bulunarak heyecanlarını ortaya koymuştu. Neslihan Atagül ile Engin Akyürek’in yeni imajları da büyük beğeni toplamış ve diziden ilk görüntüler beklenmeye başlanmıştı.

Yapımına O3 Medya ve NGM’’nin birlikte imza attığı Star Tv’nin yeni sezondaki iddialı projelerinden ‘Sefirin Kızı’nın fragmanının yarın akşam yayınlanacağı Star TV tarafından sosyal medyadan duyuruldu.

Sefirin Kızı merakı gelen haberle çılgınlığa dönüştü, sosyal medya yıkıldı! 11

İşte bu paylaşım Twitter’da adeta çılgınlığa sebep oldu. Kısa sürede binlerce tweet atılınca #SefirinKızı etiketi de TT oldu.

8 Kasım Cuma akşamı Sefirin Kızı dizisinin ilk fragmanı yayınlanacak.

Ancak daha fragman ortaya çıkmadan, sadece ne zaman yayınlanacağı bile bu kadar büyük etki yaratıyor ise, yarın akşam twitter’da Sefirin Kızı olay yaratacaktır.

Sefirin Kızı merakı gelen haberle çılgınlığa dönüştü, sosyal medya yıkıldı! 12

Geçmişe dayanan büyük aşklarının anlatıldığı sahnelerin çekimi için yıllar öncesine geri dönen Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’nun dizinin setindeki yeni imajları dikkat çekti.

Sefirin Kızı merakı gelen haberle çılgınlığa dönüştü, sosyal medya yıkıldı! 13

Akyürek, uzun yıllar sonra kamera karşısına sakalsız ve kısa kestirdiği saçlarıyla çıkarken Neslihan Atagül Doğulu ise hafif makyajı ve spor tarzı ile beğeni topladı.

Sefirin Kızı merakı gelen haberle çılgınlığa dönüştü, sosyal medya yıkıldı! 14

Dizinin yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak otururken senaryosunu ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem kaleme alıyor.

Güçlü oyuncu kadrosu ve duygu yüklü anlatımı ile “Sefirin Kızı” yüreğinizi saracak.

Sefirin Kızı merakı gelen haberle çılgınlığa dönüştü, sosyal medya yıkıldı! 15