SON DAKİKA
18 Ağustos 2019 03:31

SON HABERLER

Selin Şekerci ve Rojda Demirer bir didişip bir barışıyor ama dostlukları apayrı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Rojda Demirer, 12 Ağustos 1980 Ankara doğumlu… Ünlü oyuncunun bugün doğum günü… En özel mesajlardan birisini ise yakın dostu Selin Şekerci paylaştı.

19 yaşından bu yana Rojda Demirer ile dost olduklarını ifade eden Selin Şekerci, sanki gözünü açtığından beri Demirer’in yanındaymış gibi hissettiğini belirtiyor.

Instagram hesabından arkadaşı için doğum günü mesajı paylaşan Selin Şekerci, bir hayli duygulandırdı.

Şekerci, “En çok didiştiğim, en çabuk barıştığım. Günlerce görmesem de dün berabermiş gibi kaldığım yerden devam ettiğim, ablam bazen kardeşim ama hep orada olduğunu bildiğim iyi ki doğdun ulan” diyerek Rojda Demirer’e olan bağlılığını ifade etti.

Herhalde bu sözler Demirer için doğum gününün en özel mesajlarından birisiydi.

İşte Selin Şekerci’nin paylaşımı:

Ben 19 yaşındayım burada sen, neyse seni söylemiyim 🐷 Ne çok oldu, yılları saymayı unuttum sayınca da bişi olmuyor zaten gözümü açtığımdan beri varmış gibi hatta öyle burada açtım gözümü hep vardı. En çok didiştiğim, en çabuk barıştığım. Günlerce görmesem de dün berabermiş gibi kaldığım yerden devam ettiğim, ablam bazen kardeşim ama hep orada olduğunu bildiğim iyi ki doğdun ulan! OLMASAYDIN OLMAZDIK! 😂👯‍♀️ tam da bu fotoğraf gibi gözümü kapatıp arkamı dönsem de bilirim ki o da aynıdır bana seni çok seviyorum çok yaşlandın merak etme ben sana bakarım🤭😎💜💜💜 @rojdademirer__

İlgili Haberler