SON DAKİKA
18 Eylül 2019 18:37

SON HABERLER

Sen Anlat Karadeniz 3. sezon öncesi skandal paylaşım! İzleyici delirdi!

Sen Anlat Karadeniz izleyicilerini deli eden Nefes – Hazan pozu!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 3. sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanan Sen Anlat Karadeniz dizisinde İrem Helvacıoğlu’nun canlandırdığı Nefes karakteri ile Gülper Özdemir’in canlandırdığı Hazan karakteri 3. sezonda arkadaşlıklarını geliştirecek.

Yeni sezondan yayınlanan fotoğraflar iki karakterin birlikte piknik yaptıklarını gösteriyor. Sen Anlat Karadeniz hayranlarının Hazan karakterine ve Gülper Özdemir’e olan kızgınlıkları biliniyor.

Yeni sezonda Nefes ve Hazan yakınlaşması dizinin hayranlarını olumlu yönde etiler mi merak edilmekte.

Ancak bu fotoğrafın sosyal medyada paylaşılmasından sonra dizinin hayranları hemen tepkilerini dile getirdi.

Bir dizi izleyicisi,”Böyle Hazan ve Nefes’in içinde olduğu fotoğraflar atarak Hazan’ı sevdiremezsiniz. Bu kadınla Nefes’i sakın arkadaş yapmaya kalkmayın. Seyirci sizin gibi midesiz değil. Asla benimsenmeyecek bir dostluk yaratmak aptallıktır. Hazan’ı Nefes’ten uzak tutun” diye yazdı.

Bazı dizi hayranları bu durumu rezillik olarak nitelendiriyor ve “Tahir’e sulanan kız Nefes’in yanında yakın arkadaş olmuş, rezillik diz boyu.Bu seyirci Hazan’a notunu verdi.. Anlayın artık istenmiyor” diye tepkisini dile getirdi.

Hazan karakterine yönelik tepkilerin dinmediği hatta daha da arttığı sosyal medyadaki paylaşımlarda kendini gösteriyor.

Bazı yorumlar var ki, küfür ve hakaret içeriyor…

Sen Anlat Karadeniz izleyicileri 3. sezon öncesi Nefes – Hazan yakınlaşmasından hiç de memnun olmadıklarını dile getiriyor.

İlgili Haberler