SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 07:34

SON HABERLER

Sen Anlat Karadeniz 48. bölüm 2. fragmanında dikkat çeken detaylar

Sen Anlat Karadeniz dizisinin 48. yeni bölümü 17 Nisan Çarşamba akşamı izleyicilerle atv ekranında buluşacak. Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Öykü Gürman, Sinan Tuzcu’nun başrollerinde yer aldığı dizinini 48. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı.

Televizyon Gazetesi Detay – Yeni bölümde neler olacağı merakla beklenirken, fragmanda bazı detaylar ortaya çıktı. Mercan’ın Tahir’e olan aşkının artmasının bazı sonuçları olacağı anlaşılıyor.

Mercan bu durumu Nefes’e itiraf ediyor. Bu arada Mercan’ın kendisini gelinlikle Tahir’in kucağında gördüğü bir sahnede ‘Hoşçakal’ sözleri dikkat çekiyor. Mercan’ın intihar mı ettiği merak konusu oldu.

Tanıtımda dikkat çeken bir başka olay da Nefes’in aşermesiyle yaşanacak. Greyfurt isteyen Nefes için Mustafa ve Tahir hemen almaya gidiyor.

Açık bir yer bulamadıkları anlaşılan Tahir ve Mustafa’nın bir manavın tel kapısının arkasından sopayla greyfurt almaya çalıştıkları anda polisin geldiği görülüyor.

Bu olay sonrasında bir başka sahnede Nefes’in Mustafa ve Asiye’ye “Tahir henüz eve gelmedi” şeklindeki endişeli sözlerinin ardından bir silah sesi duyuluyor.

Bir önceki tanıtımda bir kadının Tahir’i vurup eve getirdiği ve kızına “Ben onu vurdum, o da sana vurulur inşallah” sözleri yayınlanmıştı.

İşte o tanıtımdaki kız, yeni tanıtımda da silah sesinin ardından ortaya çıkıyor. Gülper Özdemir’in oynadığı kızın kim olduğu ve Tahir ile aralarında ne geçeceği merak konusu. Bu arada Özdemir’in dizideki annesini de Rüçhan Çalışkur oynayacak.

Diziye yeni katılacak olan bu iki karakter şimdiden merak konusu.

Yapım: Sinegraf
Yapımcı: Osman Sınav
Yönetmen: Veli Çelik / Yusuf Ömer Sınav
Senaryo: Erkan Birgören
Oyuncular: #UlaşTunaAstepe #İremHelvacıoğlu #MehmetAliNuroğlu #SinanTuzcu #ÖyküGürman neol

İlgili Haberler