SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 08:18

SON HABERLER

Sen Anlat Karadeniz’de ters köşe bekleyenler yanıldı! Mustafa ile Asiye’nin kavuşma anı duygusal oldu!

TelevizyonGazetesi.com / Detay –Karadeniz’de gemisi batan Mustafa, bulundu ve sağ salim ailesiyle kavuştu. Sahil Güvenlik tarafından limana getirilen Mustafa ile Asiye’nin kavuşma anı görülmeye değerdi.

Sinan Tuzcu ve Öykü Gürman’ın oyunculuk başarısının sergilendiği sahnede duygusal anlar yaşandı. İzleyiciler de Mustafa karakterinin diziden ayrılmamasına sevindiklerini belirten yorumlarda bulundular.

Şimdi ise Mustafa’nın gemisini batıran Genco ile mücadelesine tanıklık edeceğiz. Bakalım Sen Anlat Karadeniz dizisinde daha neler olacak?

Cahit ve Süleyman’ın ölümü ise Mustafa’yı adeta yıktı…

İşte Mustafa’nın dönüşü…

Sen Anlat Karadeniz 51. bölümde neler yaşandı?

Mustafa batan gemiden sağ çıkmayı başarır; ancak tayfalar için aynı şey söz konusu değildir. Kaleliler telafisi olmayan kayıplarının yasını tutarken tüm aile birbirine daha da kenetlenir.

Tahir gemiyi batıranın Genco olduğunu öğrenince hesap sormak için onun organize ettiği partiyi basar. Orada Murat’la karşılaşan Tahir için artık sorun Genco olmaktan çok ötedir. Tahir şimdi kardeşini kurtarmanın derdindedir.

Yiğit, Hazan öğretmenini yere göğe sığdıramazken Tahir’in onu korumak için yaptıkları, küçük çocuğun babasına ilk kez tavır almasına sebep olur. Yiğit ortadan kaybolur. Nefes ve Tahir’in onu buldukları yerde ise hepsi için ayrı bir sınav başlayacaktır.

İlgili Haberler