SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 23:51

SON HABERLER

Sen Anlat Karadeniz’in Nefes’i İrem Helvacıoğlu, resmen ekranın en şanslı isimlerinden!

Televizyongazetesi/Detay – İrem Helvacıoğlu, daha önce farklı dizilerde oynamış olsa da Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes karakteriyle ortaya çıkana kadar böyle büyük bir hayran kitlesine sahip değildi.

Neredeyse oyunculuğa ara verip Ankara’ya gitmek üzereyken gelen Nefes karakterini kabul etmesiyle birlikte, adeta hayatında da yeni bir sayfa açılmış oldu.

Sen Anlat Karadeniz dizisi ekrana fırtına gibi girerken, başrollerde oynayan Ulaş Tuna Astepe ve İrem Helvacıoğlu da bir anda popüler oldular.

Sosyal medyada çığ gibi büyüyen bir hayran kitlesine sahip olan iki oyuncu da muhtemelen Sen Anlat Karadeniz dizisini, kariyerlerinde bambaşka bir yere koyacaklar!

Hemen herkese nasip olmayan bir hayran kitlesine sahipler.

Ulaş Tuna Astepe, sezon arasında vatani görevini yapmak için bedelli askerlikten yararlandı.

İrem Helvacıoğlu ise arkadaşlarıyla Çeşme’de tatil yapıyor.

Helvacıoğlu, Astepe’ye oranla sosyal medyayı daha sık kullanan bir isim.

Özellikle son dönemlerde tatil fotoğraflarıyla da her paylaşımını merakla bekleyen takipçilerini sevindirmekte.

Ne paylaşsa, hayranları binlerce beğeni ve yorum yapıyor. Instagram’da 2.7 milyon takipçisi olan Helvacıoğlu, son olarak ‘tbt’ etiketiyle eski bir fotoğrafını paylaştı.

Deniz kenarında iskelede bir köpeği severken çekilen resmine gelen yorumlara bakıldığında, İrem Helvacıoğlu’nun neden şanslı bir oyuncu olduğu da anlaşılıyor.

Öyle ki yerini biri alacak korkusuyla diziye yeni dahil olan Gülper Özdemir’in oynadığı Hazan karakterine bile söylemedik laf bırakmadılar!

Takipçilerinin büyük çoğunluğu onu ne kadar özlediklerini anlata anlata bitiremiyorlar. Gelen övgülerin, beğenilerin de haddi hesabı yok.

İzleyici, sezon arasında İrem Helvacıoğlu’nu ekranda görmeyi öylesine özlemiş ki yorum üstüne yorum yapmaya devam ediyorlar…

Sen Anlat Karadeniz dizisinin Eylül’de ekranda olması bekleniyor. Çekimlerine ise 1 Ağustos’ta başlanacak.

İşte İrem Helvacıoğlu’nun son paylaşımı:

#tbt 🐶❤️

İlgili Haberler