SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 10:48

SON HABERLER

Sen Çal Kapımı yeni bir ülkede daha macerasına devam ediyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV’de ekrana gelen Sen Çal Kapımı dizisinin yurt dışındaki macerası devam ediyor. Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in yer aldığı Sen Çal Kapımı macerası yeni bir ülkede daha yayınlanıyor.

Bugüne kadar 80’den fazla ülkede gösterilen Sen Çal Kapımı yeni bir ülkeye doğru daha yelken açıyor. Tüm dünyada çok büyük ilgi gören ve rekorlara imza atan Sen Çal Kapımı dizisi şimdi de Güney Amerika ülkesi Şili’de yayınlanacak. Sen Çal Kapımı, Me Robaste El Corazón adıyla ülkenin en büyük televizyon kanallarından biri olan Mega’da izleyiciyle buluşacak.

Sen Çal Kapımı dizisi yurt dışında öylesine büyük ilgi gördü ki oyuncularına da yeni kapılar araladı. Dizi ilk önce İtalya’da büyük ilgi gördü. Öylesine büyük bir ilgiydi ki bir girişimci Sen Çal Kapımı’yı kitaba çevirdi, DVD olarak yayınladı.

MF Yapım tarafından çekilen dizi en büyük patlamasını ise Latin Amerika HBO Max’ta yayınlanınca elde etti. Dizi Latin Amerika ülkelerinde izlenme rekorları kırdı. Brezilya’da tez konusu oldu.

Sen Çal Kapımı dizisi özellikle Kerem Bürsin’e İspanya’da büyük bir ün sağladı. İspanya’ya giden Kerem Bürsin’in festival için ziyaret ettiği ülkedeki hayranlarının çoşku içinde yaptığı karşılama, İspanyol basınında bile pek çok haber oldu. Bu ülkede Antonia Banderas ile tanışan ve onun davetlisi olarak bir başka etkinliğe de katılan oyuncu, son olarak yine bir etkinlik için ülkeye gitti ve yakın zamanda İspanya’da bir projede yer alacağının müjdesini verdi.

Sen Çal Kapımı, Latin Amerika ülkelerinde en çok izlenen dizi olma ünvanını taşıyor. Kısa süre önce HBO Max’in Latin Amerika kanalında yayınlanmaya başlayan Sen Çal Kapımı dizisi Latin Amerika ülkelerinde o kadar başarılı oldu ki, en çok izlenen 10 dizi arasında birincilik elde etmeyi başardı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler