SON DAKİKA
24 Ağustos 2019 16:44

SON HABERLER

Serenay Sarıkaya flaş açıklamayla asılsız haberlere savaş açtı!

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, sezon boyunca Alice Müzikali’nde oynamanın keyfini yaşamış ve izleyenlerin de beğenisini kazanmıştı.

Sarıkaya, kariyerinde önemli bir yer edinen müzikaldeki başarısının yanı sıra gündeme Kerem Bursin ile olan ilişkisini bitirmesiyle de geldi.

Çiftin ilişkisinin bitmesinin ardından pek çok iddia gündeme getirildi. Sonrasında Serenay Sarıkaya hakkında çıkan kimi mesnetsiz iddialar oyuncun sabrını taşırdı! Serenay Sarıkaya, hakkında çıkan ve dayanağı olmayan o haberlerle ilgili olarak flaş bir açıklama yaptı.

Sarıkaya’nın bağlı olduğu ID İletişim’den gelen açıklama aynen şöyle:

“Merhaba,

Serenay Sarıkaya’nın hakkında çıkan ve gerçeği yansıtmayan haberlere ilişkin açıklamasını aşağıda bulabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

“İnanmayacaksınız ama yalnızım ve çooook mutluyum. Siz, hakkımda her gün aslı astarı olmayan, saygısız ve hadsiz haberler uydurmaya devam ederken, ben genç bir kadın olarak yapılan saldırılara rağmen hala ayaklarımın üzerinde sağlam durmaya çalışıyorum. Yok artık ! Bu kadar da değil. Buna kimse inanmaz derken; siz algı yönetimi ile ismimi karalamaya ve bundan en ufak bir rahatsızlık duymamaya devam ediyorsunuz. Gelinen nokta inanılır gibi değil. Saygı ve anlayış rica etmiştim sizden. Ancak bunu hala bu zamanda başaramıyorsak ben de gerekeni yapmak, hakkımda çıkan bu gerçek dışı, dayanaksız ve çirkin dedikoduların haberleştirilmesi karşısında hukuksal süreci başlatmak zorundayım. Bundan sonra duruşum bu yöndedir. Bilgilerinize…”

Serenay Sarıkaya

Saygılarımızla,”

İlgili Haberler