SON DAKİKA
6 Şubat 2023 08:58

SON HABERLER

Sipahi dizisiyle ilgili ilk tüyolar Kaan Yıldırım’dan geldi…

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Show TV’nin yeni dizisi Sipahi, yakında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor! Yapımını CNP Film’in, yapımcılığını Mehmet Canpolat ve Sadi Canpolat’ın üstlendiği, başrollerinde Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık’ın yer aldıkları Sipahi dizisi, 12 Aralık’ta ilk bölümüyle ekranda olacak. Dizinin oyuncuları, afiş çekiminde bir araya geldi ve izleyenleri heyecanlandıran röportajlarıyla bazı tüyolar verdiler.

Başrolde yer alan Kaan Yıldırım, ekrana yeniden döndüğü Sipahi dizisinde Korkut Ali Türkoğlu isimli bir MİT ajanına hayat veriyor. Çatışma sahneleriyle aksiyon dozunun yüksek olacağı Sipahi’deki yeni karakteri için heyecanlı olan oyuncu, dizide ajan olarak kılıktan kılığa girecek.

Oyuncu, Show TV’ye özel röportajında dizi için “Çok heyecan duyduğumuz, çok beğendiğimiz bir senaryoydu. Bir hafta oldu sete çıkalı. Bugün de afiş çekimini yapıyoruz. Milli istihbarat teşkilatının hikayeleri bu. İçerde ajanlar var. Herkesin bir hikayesi var. Kendi özel hayatları var. Onun dışında da bir takım aksiyonel olaylar oluyor. Onların peşinde biz de aksiyona sürükleniyoruz.”

Kendi karakteri için “Annesi ile yaşayan, normal hayatında annesinin de ajan olduğunu bilmediği daha normal bir hayatı var ama sahaya çıktığında da başka bir hayatı var” açıklamasını yapıyor. Kaan Yıldırım, dizide Kerem Alışık’ın oynadığı Yıldırım Bozok karakteriyle bir ekip oluşturulduğu ve başlarına gelen olayların anlatıldığını aktarıyor.

Röportajın tamamını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler