SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 19:33

SON HABERLER

Siyah İnci dizisi 8 Şubat Perşembe 19. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Star TV ekranlarında final yapmasına sadece 2 bölüm kalan Siyah İnci dizisinin nasıl veda edeceği merak konusu oldu.

Finalden önceki son bölümü 8 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00’de izleyeceğiz.

Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Hande Erçel ve Berk Hakman’ın yer aldığı dizinin 19. bölüm 2. fragmanı yayınlandı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Vural, Kenan ve Sinan aldıkları haber karşında ne yapacaklar?

Irmak’ın durumuyla ilgili doktorunun söyledikleri herkesi bir anda şaşkına uğratır. Vural, Kenan ve Sinan aldıkları haber karşısında ne yapacaklarını bilemezler.

Hazal babasını odasında usb takılı bilgisayar karşısında görünce neye uğradığını şaşırır. Annesine emanet ettiği ve içinde kimsenin ne olduğunu bilmediği usb şimdi babasının bilgisayarında takılıdır. Hazal, babasının gerçekleri öğrenmesi düşüncesiyle karşı karşıyadır.

Ebru Sinan’ın zaaflarından yararlanarak ev ve ulaşım sorununu da halletmiştir. Sinan’ın olayları anlayacağı ve kendisinden uzaklaşacağı korkusuyla yaşayan Ebru, Sinan’dan aldığı bir telefonla kalakalır.

Kenan yıllar sonra karşılaştığı sürpriz bir isimle her şeyi değiştirmeye karar verir ve hayatıyla ilgili yeni kararlar alır. Öte yandan her karşılaşmada bakışlarını yakaladığı Hazal ile ilgili de kafası karışmıştır. Defne Sinan’ın davranışlarından şüphelense de Vural’ın ona söyledikleri karşısında daha çok hırslanır ve Sinan’daki değişiklik sebeplerini daha yakından takip etmeye karar verir. Hemen harekete geçer. Yaptığı görüşmeler sonunda Defne asıl amacını ele verir. Meloş’ta herkes gibi Hazal’ın Kenan’a olan bakışlarını yakalamış ve Hazal’ın Kenan’a karşı devam eden aşkını anlamıştır. Meloş bu konunun peşini bırakmaz ve Hazal’ı onunda hoşuna gidebilecek bir yere götürür. Vural’ın Kenan’dan kurtulmakla ilgili yaptığı yeni planlarının ortasında kalan Kenan, her şeyden habersiz durumun şokuyla sarsılır.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler