Ana sayfa Dizi Fragmanları Sol Yanım dizisinde bir aşk küllerinden mi doğacak?

Sol Yanım dizisinde bir aşk küllerinden mi doğacak?

tarafından ker_def

Sol Yanım dizisi Star TV’nin aldığı karar sonrasında artık Çarşamba akşamları izleyicilerle buluşacak. Yeni gününde ilk performansına yarın akşam çıkacak olan dizinin 9.bölümünde neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Serra ve Selim cephesinde hırsızlık meselesi bir hayli büyüyecek ve ikilinin arası açılacak.

Özge Yağız, Tolga Mendi, Emre Bey ve Cemre Baysel’in başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde İhsan ve Nülgün aşkının küllerinden doğup doğmayacağı meselesi ön plana çıkacak. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği , çarşamba akşamı 20.00’de STAR TV’de dokuzuncu bölümü ile ekrana gelecek ‘Sol Yanım’ın yeni fragmanı gündeme oturdu.

Yeni bölümde, Nilgün, Serra’ya yapılan hırsız iması ile öfkeden deliye dönüyor ve İhsan’ın ofisinin yolunun tutuyor. İkili eski günlerini özlemle anarken yeniden yakınlaşıyor. İhsan, ılımlı tutumuyla Nilgün’ü sakinleştirirken, Asena’nın gelişi ile ortalık karışıyor.

İkiliyi duygusal bir anda el ele gören Asena’nın vereceği tepki merak konusu oldu.

Asena, İhsan ve Nilgün’ün geçmişteki ilişkisini öğrenecek mi? İhsan, Asena’ya nasıl bir açıklama yapacak? İhsan ve Nilgün aşkı yeniden alevlenecek mi? Serra üzerindeki hırsız damgasından nasıl kurtulacak.

‘Sol Yanım’ dokuzuncu bölümüyle 27 Ocak Çarşamba saat 20:00’de STAR TV’de!