SON DAKİKA
30 Ocak 2023 15:16

SON HABERLER

Son Yaz dizisinde izleyici bu sahneye daha yayınlanmadan kalbini bıraktı bile!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Cuma akşamları ekrana gelmekte olan Fox TV’nin Son Yaz dizisinde çok duygusal bir sahne var… 19 Şubat akşamı yayınlanacak olan 8. yeni bölümde Akgün, Yağmur’a veda ediyor. Tabii bu beceremediği bir veda konuşması… Yağmur’un kalbinin kırıldığı, ona içinden geçen duygularını söyleyemediği bir veda anı…

Akgün, İstanbul’a dönmeye karar veriyor. Bu ani ayrılık kararı sonrasında ise Yağmur, ne hissettiğini öğrenmek istiyor. Ancak Akgün, “Sana biçtiğim değeri bir bilsen” dedikten sonra bunları kelimelere dökemiyor ve “Yok yani” demekle yetiniyor. Yağmur, gözyaşı ile ayrılırken içinden geçenleri kendi kendine söyleyen Akgün, izleyicileri de derinden etkiledi.

Akgün, “Hoşçakal güzel kalplim. Güneş yüzlüm. Olduğun gibi kal. Gözyaşı dökme arkamdan, hoş kal, hoşçakal” diyor… İşte bu ön izleme görüntüleri 8. bölümden önce yayınlandı. İzleyiciler ise 58 saniyelik bu görüntünün ciğer bırakmadığını belirten yorumlar bıraktı.

“Yemin ederim kalbimi bıraktım burada ne olursa olsun artık” diye yorum bırakan Son Yaz hayranları, heyecanla yeni bölümün başlamasını bekliyor.

Akgün’ün içinden geçen bu sözleri sosyal medyada yorum olarak paylaşan hayranlar, bu sahnede hem Yağmur hem de Akgün karakterlerinin hissettiklerini Hafsanur Sancaktutan ve Alperen Duymaz’ın izleyiciye geçirdiğini belirterek, iki genç oyuncuyu takdir ediyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler