SON DAKİKA
18 Temmuz 2019 01:23

SON HABERLER

Söz dizisinden ‘Yoksa Avcı yaşıyor mu?’ dedirten tanıtım! Şoke eden kişi kim?

Star TV’de Pazartesi akşamları yayınlanan Söz dizisinin 74. bölümünden ekrana gelen tanıtım, kafaları karıştıracak bir olaya yola açtı.

Televizyongazetesi/Detay

Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Deniz Baysal’ın oynadıkları dizinin yeni bölümünde, operasyona giden TİM, tam zanlıyı yakalamak üzereyken bir kadını rehin almasıyla zor duruma düşüyor.

Rehineyi vurmasından tedirgin olan ekip, kulaklıktan “Avcı görüşün?” sorusunu yöneltiyor.

Bu sırada uzaklardan gelen kurşun, rehineyi tutan adamı vuruyor.

Tüm ekip kurşunun geldiği yöne bakıp neler olduğunu anlamaya çalışıyor.

Uzun namlulu silahın son görüntüde yer aldığı tanıtımdan sonra izleyiciler sosyal medyada “Fethi yaşıyor mu?” sorusunu yöneltmeye başladı.

Avcı gerçekten ölmedi mi yoksa onun yerine başka birisi mi geçti merak konusuyken, bu kişinin Eylem olma ihtimalini de dillendiriyor izleyiciler.

İşte kafaları karıştıran 75. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Konsoloslukta ölümle burun buruna gelen Yavuz’un yardımına Kopuk yetişir. Konsoloslukta sıkışıp kalan Kopuk ve Yavuz için bu işin içinden tek çıkış yolu vardır. Başkonsolosu da yanlarında götürmek…

Başkonsolos ’un kaçırılması yeni bir krize neden olur. Böyle bir uluslararası bir krizin eşiğindeyken anma etkinliklerine saldırı ihbarının alınması harekât merkezinde şok etkisi yaratır.

Nitrogliserin yüklü araç şehrin içinde ilerlerken Tim patlamayı engellemek için aracın peşine düşer. Tahribat gücü yüksek kimyasalı etkisiz hale getirmek isteyen Tim’i gerilim dolu anlar beklemektedir.

Tüm planları alt üst olan Dragan büyük bir hezimete uğramıştır. Ancak yenilgiyi kabullenmeye niyeti olmayan Dragan’ın son bir hain hamlesi daha olacaktır.

Eylem ve Fethi ani bir kararla hayatlarını birleştirmeye karar verirler. Mutlu haberi alan arkadaşları Derya’nın evinde toplanıp onlara güzel bir sürpriz hazırlar. Fakat Dragan’ın hain planı bu mutlu anları yok etmek üzerine kuruludur.

İlgili Haberler