Ana sayfa Dizi Fragmanları Star TV’nin Sol Yanım dizisi kırsın artık şeytanın bacağını!

Star TV’nin Sol Yanım dizisi kırsın artık şeytanın bacağını!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Perşembe akşamları izleyicilerle Star TV ekranında buluşmaya devam eden Sol Yanım dizisinin 7.yeni bölümü öncesinde hayranlar heyecanlı. İlk 6 bölümü ilgi gören dizinin reytinglerinin düşük gelmesi tek sorun olarak gözüküyor… Dizinin toparlanmasını çok arzu eden hayranlar, 2021 yılının ilk ayında dizinin şeytanın bacağını kırıp, iyi reytingler almaya başlamasını istiyor.

Barış Yöş’ün yönetmenliği devraldığı dizide Özge Yağız’da yaşanan imaj değişikliği de geçtiğimiz hafta izleyicileri mutlu eden bir gelişme olmuştu. Sol Yanım dizisinin güçlü rakipleri karşısında varlık göstermesi için bir miktar kıpırdanması şart. Bir Zamanlar Çukurova ve Mucize Doktor dizilerinin sürüklediği Perşembe akşamları bu sezon Alev Alev dizisinin de tutunduğunu gördük. Sol Yanıl 2021 yılında aynı başarıyı yakalayacak mı merakla bekleniyor.

Özge Yağız, Tolga Mendi, Emre Bey ve Cemre Baysel’in başrollerinde yer aldığı Sol Yanım dizisinin 7. bölümünde fragmanlar da üst üste yayınlanmaya devam ediyor. 7. bölüm 2. fragmanını videoda izleyebilirsiniz. Ayrıca dizinin 7. bölüm özet bilgilerini de haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Selim, babasını affedebilecek mi? Babaannesi Berrin’in gelişi Selim ile İhsan’ın arasını düzeltmeye yetecek mi? Burak’ın Serra ve Selim’i ayırmak için planı ne? Biricik en yakın arkadaşının ihanetini öğrenince ne yapacak? Selim’in kazasının asıl sorumlusu kim?

İhsan’ın kendisinden yıllardır sakladığı sırrı öğrenen Selim, babasına çok kızarak doğum günü partisini terk eder. Selim’in yaşadığı hayal kırıklığı karşısında Serra, acısını dindirmek için ona destek olur.

Oğluyla barışmak için çabalayan İhsan, bir yandan da Emin’i bulmak için harekete geçer. Babasına karşı öfkesi yatışmayan Selim, karşı karşıya geldiklerinde babasına çok ağır sözler sarf eder. Selim’in babaannesi Berrin, yaşananları öğrenince apar topar İstanbul’a gelir. İhsan, Selim konusunda annesinden ağır sözler işitirken, Asena hakkındaki sert çıkışına da hayli şaşırır.

Biricik, Nazlım’dan videosunu yayanın Zeynep olduğunu öğrenince çok şaşırır. Nazlım ve Ali, Biricik’in oyununu bozmak için uğraşırken; plana Barbar da dahil olur. Biricik ve kız arkadaşlarından para koparmak için güç birliği yaparlar.

Burak için arkadaşları tarafından hoş geldin partisi düzenlenir. Selim’e hiçbir şey olmamış gibi davranan Burak, aynı zamanda Serra’yla ilişkisini bitirmek için plan yapar. Burak, Selim’in çapkınlığını Serra’nın aklına işlerken, Biricik de Serra’yı Burak’a karşı uyarır. Burak, Serra’yı unutmuş gibi yaparken; Biricik’le Selim’in arası açılır. Bu arada Selim’in yaptığı kazanın asıl sorumlusu da ortaya çıkar.