Ana sayfa Dizi Haberleri Taçsız Prenses dizisi için finalin yakın olduğunun işareti reytinglerde gizli!

Taçsız Prenses dizisi için finalin yakın olduğunun işareti reytinglerde gizli!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV ekranında Hayatımın Şansı dizisi önceki hafta final yaptı. Dokuz Oğuz isimli yeni asker dizisi de altıncı bölümüyle bu hafta final yaparak ekrana veda edecek.

Fox TV’nin bir başka sıkıntı yaşayan dizisi daha var, işte o yapım da Salı akşamları yayınlanan Taçsız Prenses. İsmail Hacıoğlu ile Sümeyye Aydoğan’ın başrollerinde yer aldığı dizi için reytingler kötü gelmeye devam ediyor.

Salı rekabetinde artık Gecenin Ucunda dizisinden sonra Taçsız Prenses’in de çok ciddi bir izleyici ilgi kaybı yaşadığını görmekteyiz. Bu sezonun etkili dram işlerinden olan ve farklı bir hikaye kurgusu ile izleyicileri kendisine çekmeye çalışan dizi, ilk haftalarda iyi sonuçlar aldı.

Ancak Aile isimli Show TV dizisinin 3 hafta önce başlamasının ardından Taçsız Prenses için de izleyici kaybı daha da hızlanmış oldu.

Dokuzuncu bölümü 21 Mart Salı akşamı yayınlanan dizinin reyting sonuçları Fox TV’nin projeye devam etmesini sağlayacak düzeyin çok altına geriledi.

Tüm kişiler kategorisinde on dördüncü olabilen dizi, AB grubunda yirmi beşincilik elde etti. Dizinin ABC1’de ise günü yirmi birinci olarak bitirdiğini belirtelim.

Bu sonuçlar ile birlikte yakın bir zaman içinde Fox TV’den bir final kararı gelirse şaşırmamak lazım.