Ana sayfa Dizi Haberleri Taçsız Prenses isimli Fox TV dizisi deprem felaketinden sonra acıları artırıyor!

Taçsız Prenses isimli Fox TV dizisi deprem felaketinden sonra acıları artırıyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV ekranında salı akşamları yayınlanmakta olan Taçsız Prenses isimli dizide İsmail Hacıoğlu ile Sümeyye Aydoğan başrollerde yer alıyor. İki oyuncunun uyumu birçok izleyiciden geçerli not alırken, dizinin hikayesine yönelik ise izleyicileri rahatsız eden detaylar her geçen hafta daha da çok öne çıkıyor.

Minik oyuncu Elif Kurtaran’ın canlandırdığı Masal karakteri üzerinden verilen mesaj birçok izleyiciyi rahatsız etmeye başladı. Elif Kurtaran, rolünde gayet başarılı ama senaryonun işlenme biçimi ve sürekli küçük bir çocuk üzerinden kötülükler yaptırılması haline birçok izleyici tepki göstermeye başladı.

Hayatın gerçeklerinde dizide anlatılan hikayenin payı var ama deprem gibi 40 binden fazla kişinin öldüğü, birçok çocuğun yaşamını yitirdiği bir ortamda, Taçsız Prenses dizisindeki görüntü daha da çok rahatsızlık verici olmaya başladı.

Deprem felaketi sırasında kumbarasındaki parayı depremzedeler için veren çocuklar da gördük, bir gofreti başka bir çocuk yesin diye kabul etmek istemeyen çocuklar da oldu. Benzer birçok örneği yaşadığımız şu ortamda izleyici psikolojisi Taçsız Prenses dizisindeki Masal karakterini görünce bundan rahatsızlık duyuyor.

Diziyi daha önceden izlediğini ama artık bir çocuk üzerinden kötülüklerin tasvir edilmesinden rahatsız olduğunu söyleyen birçok izleyici var.

Belki bunlar hayatın gerçekliği içinde örneği olan durumlar ama, deprem gibi büyük bir afette enkaz altında kalan çocukların durumunu ve onlara yardımcı olmak için başka çocukların yüreklerini gördükten sonra Taçsız Prenses dizisindeki Masal karakterinin izleyicilerde duygusal bir kırılma yarattığı gerçeğini de görmek gerekiyor.

Taçsız Prenses dizisinde 5 bölüm geride kaldı. 6. yeni bölüm de 28 Şubat salı akşamı ekrana gelecek. Ancak sosyal medyada son günlerde yapılan yorumlara bakılır ise, dizinin hikayesinin gidişatı hızlı bir şekilde değişmez ise, çocuklar üzerinden kötülüğü ortaya koyma hali ne kadar gerçek hayatta karşılığı olsa da, izleyicileri rahatsız etmeye devam edecektir.