Ana sayfa Dizi Fragmanları Tanıtımı tüyler ürpertti! Buz gibi bir gerilim filmi olan Mezarlık geliyor!

Tanıtımı tüyler ürpertti! Buz gibi bir gerilim filmi olan Mezarlık geliyor!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Kuş Uçuşu’yla büyük başarı yakalayan Birce Akalay soluk almadan bu kez film serisi Mezarlık’la geliyor. Tam bir hafta sonra izleyiciyle buluşacak olan Mezarlık’ın ilk tanıtımı geldi. Mezarlık’ın tüyler ürpertici tanıtımı özellikle gerilim sevenleri başarılı bir yapımın beklediğinin işaretini veriyor.

Başrollerini Birce Akalay ve Olgun Toker’in paylaştığı, usta yönetmen ve yapımcı Abdullah Oğuz imzalı Mezarlık film serisinin ilk bölümü 17 Haziran Cuma günü yayına girecek. Uzun süredir merakla beklenen Mezarlık’tan ilk tanıtım da yayınlandı.

Mezarlık’ın tanıtımı oldukça tüyler ürpertici. Vahşi bir şekilde işlenen kadın cinayetlerine dikkat çeken dizi, sıra dışı bir gerilim filmi gibi görünüyor. Mezarlık film serisi, gerilim filmi olmasının yanı sıra Türkiye’deki kadın cinayetlerine yönelik önemli mesajlar da verecek.

ANS Production & Evrensel Film imzalı seri Güneşten Daha Sıcak’, Bir Nefes Kadar Yakı’, Göldeki Kadın ve Düğüm olmak üzere dört ayrı filmden oluşuyor. Birce Akalay’ın, gizemli kadın cinayetlerini çözmek için ekibi ile birlikte emniyetin Asayiş Şube Müdürlüğünde kurulan Özel Suçlar Birimi’nin başına getirilen Başkomiser Önem Özülkü karakterini canlandırdığı film serisinde; Olgun Toker ise komiser Serdar Ata rolüne hayat veriyor.

Serinin her filminde ekibin kadın cinayetlerini aydınlığa kavuşturmak için nefes kesen mücadelelerini izleyeceğimiz Mezarlık’ın kadrosunda; Şehsuvar Aktaş (Hasan Duru), Hakan Meriçliler (Haluk Ata), Sezgin Uzunbekiroğlu (Feriha Mahmudzade), Cem Sürgit (Gökhan Demirdelen), Berna Öztürk (Sophia), Baran Güler (Berk Güleryüz) ve Elif Sevinç (Sude Özülkü) gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Bir hafta önce yine Netflix’te gösterime giren Kuş Uçuşu dizisiyle büyük bir başarı yakalayan Birce Akalay, Mezarlık serisiyle başarısını perçinleyecek gibi görünüyor. Kuş Uçuşu’nda kariyerinin zirvesinde bir haber spikerini canlandıran Birce Akalay bu kez karşımıza soğukkanlı ve cesur bir polis olarak çıkacak.