SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 13:19

SON HABERLER

Tek Yürek 10. bölüm 2. fragmanında Ümit Besen sürprizi!

TRT1 ekranlarının sevilen dizilerinden Tek Yürek, 10. yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor Başrollerinde Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmicem İntepe ve Anıl Tetik’in oynadığı dizinin 18 Nisan Perşembe günü ekrana gelecek 10. yeni bölümünde Ümit Besen detayı herkesi şaşırtacak.

Televizyon Gazetesi Detay – 10. bölümden 2. fragman yayınlandı ve Ümit Besen sürprizi de ortaya çıktı. Fragmanda dikkat çeken aşağıdaki sözler de çok konuşulacaktır: “Gelirler ve Ümit Besen’i dinlerler. Bütün yorgunluklarını, bütün hayal kırıklıklarını burada temize çekiyorlar, ellerinde bir avuç çekirdekle. O yüzden iyi düşünün kızlar. Bizim çocukların hayatı bu kadar, ama yürekleri kocaman.” Videodan 10. bölümden yeni görüntüleri izleyebilirsiniz.

Peki Tek Yürek dizisinin 9. bölümünde neler yaşandı?

Yiğit’in attığı tek gol bir kıvılcım olur. Gençler başarabileceklerini anlamışlardır. Öte yandan Berrin’in peşine düşen Sait darbeyi ummadığı bir yerden yer, cinayet şüphesiyle gözaltına alınır. Sait’i bu beladan hiç ummadığı biri kurtaracaktır.

İlknur, Halit ile işbirliği yaparak Berrin’i oğlu ile barıştırmaya çalışır ama Umut, annesini kolay affedeceğe benzemiyordur. Bu sırada, Sait ile Berrin de sonunda yüzleşir. Sait Berrin’i yollamak isterken, Berrin’in elindeki koz Sait’i köşeye sıkıştıracaktır.

Babasının izini sürmeye başlayan Yiğit, Sait’e güvenmemeye başlar. Ancak araştırdıkça bu durumla ilgili şaşırtıcı bir gerçekle yüz yüze gelir. Bu sırada Sait’in de gizli bir ziyaretçisi olacaktır.

Yiğit ve Deniz arkadaş kalabilmek için yeni adımlar atarlar. Deniz’in arkadaşları Yiğit’i bir partiye çağırırlar. Öte yandan Yusuf ise Aslı’ya gerçekleri anlatmaya karar verir. Deniz, Yiğit ve Yusuf partiye giderler. Ama Yusuf’u bir sürpriz beklemektedir. Partinin tadını çıkartalım derken, başlarına aldıkları bir dert, gençleri polisle burun buruna getirecektir.

İlgili Haberler