SON DAKİKA
16 Ağustos 2022 22:13

SON HABERLER

Tek Yürek 10. bölüm fragmanında kavga, heyecan ve aşk var!

Perşembe akşamları TRT1 ekranında yayınlanan Tek Yürek dizisinde 10. yeni bölüm 18 Nisan’da izleyicilerle buluşacak. Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmicem İntepe, Anıl Tetik, Alpay Kemal Atalan’ın rol aldığı dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla beklenmekte.

Yeni bölümüyle heyecan ve aksiyon dolu serüvenine kaldığı yerden devam ediyor. Ailesi ile birlikte yeni bir başlangıç yapan Halit ve sıfırdan zirveye giden yolda ki gençlerin hikayesini ekrana getiren Tek Yürek’in onuncu bölümü şöyle;

Yusuf, çalıntı araba olayından Yiğit’i kurtarmak için, hiç istemedikleri birinin yardımını kabul eder. Çocukların pis işlere karışmaya devam ettiğini düşünen Halit’in öfkesi çabuk dinmeyecektir; bu durumun kendi çocuklarına dokunması kabul edebileceği bir şey değildir.

10. bölüm fragmanı:

Yiğit, çok mahcup olduğu gibi, bir kez daha Deniz’le ayrı dünyaların insanı olduklarını düşünmeye başlar. İlknur’un ise bu defa sabrı taşmıştır. Bu sırada Sait’e gelen bir ziyaretçi, onu iyice tedirgin eder; artık Yiğit’e karşı önlem alma zamanı gelmiştir. Yiğit ve Yusuf’un başına gelen tatsızlıktan dolayı ne düşüneceğini şaşıran Aslı ve Deniz’e yol gösteren ise İlknur olur. Onun anlattıklarıyla Yiğit ve Yusuf’un gerçek dünyası ile tanışırlar.

Tek Yürek 10.bölüm 2. fragmanı:

Diğer yandan Berrin Sait’le konuşur ve İlknur’la ilgili ortalığı iyice karıştırır. Duyduklarıyla dünyası başına yıkılan Sait, Halit’e hesap sormaya karar verir. Bu sırada takım tek farkla da olsa bir kez daha yenilir. Ligde kalabilmeleri önlerindeki maçı mutlaka kazanmalarına bağlıdır. Yiğit ve arkadaşlarının herkese serseri olmadıklarını kanıtlamak için hokeye sarılmaktan başka çareleri yoktur. İlk kez galibiyetle tanışacaklarken, alacakları kötü bir haber hayatlarını alt üst edecektir.

“Tek Yürek” 18 Nisan Perşembe Saat 20.00’da TRT 1 Ekranlarında!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler