SON DAKİKA
20 Temmuz 2019 05:56

SON HABERLER

Tek Yürek dizisinde Halit’in elindeki bilgi, herkesin kaderini değiştirecek!

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Tek Yürek’in 2. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı.

Başrollerinde Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmicem İntepe ve Anıl Tetik’in oynadığı dizinin yeni bölüm özeti şöyle:

Halit Osman’ın peşindeki karanlık adamların sırrını çözmeye çalışırken, Sait’in piste gelmesiyle Halit ve Sait arasındaki gerginlik giderek artacaktır. Üstelik Yiğit’in de olayı öğrenmesi ve yanlarına gelmesi ile Sait’in planları iyice bozulacaktır.

Yiğit ve arkadaşları buz hokeyinden kurtulmaya çalışırken, Murat Başkan lisans almaları için az zamanlarının olduğunu söyler, tüm işlemler tamamlanmıştır. Bu Halit’i iyice köşeye sıkıştıracaktır.

Halit tüm bunlar ile mücadele ederken evdeki sorunlar da bitmez, Rüzgar hastalanır. Babasına ulaşamayan Deniz’in bulacağı çözüm ise Halit’in hiç hoşuna gitmeyecektir. Sait ekibe bir kez daha tehlikeli bir iş verir. Bu kez çocuklar başını çok büyük bir belaya sokacaklardır.

Çıkan kavgada, Yiğit geri dönülemez bir hata yapar. Yaptığı hatanın bedelini ödemekten başka çaresi yoktur. Ama Halit kimsenin tahmin edemediği bir bilgiye sahiptir, bu bilgi olayın tüm kaderini değiştirecektir.

Tek Yürek dizisi 2. bölüm 2. tanıtımı:

İlgili Haberler