Ana sayfa Dizi Fragmanları Tetikçinin Oğlu dizisi 5. yeni bölümde Korkmaz tuzağa düşüyor!

Tetikçinin Oğlu dizisi 5. yeni bölümde Korkmaz tuzağa düşüyor!

tarafından ker_def

9 Mayıs Salı akşamı Tetikçinin Oğlu isimli aksiyon dizisinde 5. yeni bölüm izleyicilerle buluşacak. Timuçin Esen, Şevket Çoruh ve Genco Özak’ın başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Yeni bölüm öncesi hikayenin nasıl ilerleyeceği konusunda bazı detaylar ortaya çıktı.

Salı akşamı Fox TV’de yayınlanacak beşinci yeni bölümde; Korkmaz’ı bırakıp gidemeyen Metin, bu kez babasını kurtarmak zorundadır. Son derece duygusal bir yüzleşme sonucu ikilinin ilişkisinde yepyeni bir sayfa açılır. Yapacakları sürpriz ziyaret geçmişi aydınlatacak, baba ile oğlu zorlu bir sınava sokacaktır.

Metin, kendisini Sibel’e affettirmeye çalışırken, tek çabası çocuğunu güvende tutmak olan Sibel yaşadığı büyük kayıpla sarsılır. Korkmaz, oğlunu korumak için başka bir yol denemeye karar verir. İskender ise bu kez Korkmaz’ı tuzağına çekmeyi başarır.

İskender ve Korkmaz bir kez daha karşı karşıya gelirken başlarına geleceklerden habersizdirler. Metin, Korkmaz’ın yokluğunda kendisini büyük bir tehlikenin içinde bulurken, Sibel bu sefer Yunus’tan kaçamayacaktır.