Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Tetikçinin Oğlu dizisi için geri sayım başladı!

Tetikçinin Oğlu dizisi için geri sayım başladı!

tarafından ker_def

Fox TV ekranında 11 Nisan Salı gününden itibaren Tetikçinin Oğlu isimli yeni diziyi heyecanla takip edebilirsiniz. Timuçin Esen, Şevket Çoruh gibi çok tecrübeli ve kendi izleyici kitlesi olan iki ismin başrolünde bir hikaye bulacaksınız.

Aksiyon dolu sahneleri ve farklı hikaye kurgusu ile dikkat çekecek olan dizide, özellikle Güvercin ile Çukur dizilerindeki psikopat tiplemeleri ile çok dikkat çeken Genco Özak da genç yetenek olarak başrolün diğer ismi oldu.

Tetikçinin Oğlu dizisi, Show TV’de yayınlanan Aile dizisinin reytinglerde AB ve ABC1 gruplarında çift haneli oranlara doğru atak yaptığı bir sırada izleyici ile buluşacak. Benzer izleyici kitlesi nedeniyle, Aile projesinin gücü Tetikçinin Oğlu projesini etkileyebilir mi, henüz bilinmiyor.

Dizinin 11 Nisan Salı günü ekrana gelecek olan yeni bölümü için birçok izleyici şimdiden geri sayımı başlattı. Dizi takipçileri, merakla Tetikçinin Oğlu projesinin ilk bölümü bekliyor.

Dizinin hikayesinde; kırk yılın dostu; Korkmaz ve İskender. İskender’in oğlu bir kaza sonucu vefat eder. Suçlanan ise Korkmaz’ın 22 yıl önce kaybettiği ve yıllardır aradığı oğlu, Metin. Artık iki dost karşı karşıyalar; biri oğlu öldüğü için, diğeri ise oğlu ölmesin diye…

Oyuncular: Timuçin Esen, Şevket Çoruh, Genco Özak, Serhat Kılıç ve Sezin Akbaşoğulları