Ana sayfa Yabancı Dizi The Handmaid’s Tale 3. sezon fragmanı yayınlandı!

The Handmaid’s Tale 3. sezon fragmanı yayınlandı!

tarafından ker_def

Özgürlük mücadelesi devam ediyor. The Handmaid’s Tale 3. sezonuyla BluTV’de izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Margaret Atwood’un aynı adlı eserinden uyarlanan Handmaid’s Tale’in 3. sezonunda; Gilead distopyasında yaşayan Offred’in komutanlar, onların acımasız eşleri, evcil Martha’lar ve hizmetçi arkadaşları arasında geçen hayatında yepyeni maceralar gelişiyor.

HandmaidsTale 3. sezonu 6 Haziran’da sadece BluTV’de!

İşte 2017’nin en çok ses getiren dizisi: 8 dalda Emmy ve 2 dalda Altın Küre ödüllü “The Handmaid’s Tale”… Margaret Atwood’un ödüllü ve çok satan “Damızlık Kızın Öyküsü” isimli romanından uyarlanan drama dizisi, Amerika Birleşik Devletleri’nin parçası olan Gilead distopyasındaki totaliter toplum hayatını konu alıyor.

Çevresel felaketler ve düşen doğum oranları karşısında, Gilead kadınlara devlet mülkü gibi davranan tutucu bir rejimle yönetilmektedir. Offred (Elisabeth Moss) son kalan doğurgan kadınlardandır ve Komutan’ın evinde hizmetçi olarak çalışmaktadır. Hizmetçi kadınlar bu harap edilmiş dünyada popülasyonu arttırmak için damızlık olmaya zorlanmıştır.

Gilead’daki herhangi birinin casus olabileceği bu korkunç toplumda Offred; Komutanlar, onların acımasız eşleri, evcil Martha’lar ve hizmetçi arkadaşları arasında gidip gelmektedir. Offred’in tek amacı hayatta kalmak ve kendisinden alınan kızını bulabilmektir.