SON DAKİKA
18 Ağustos 2019 06:35

SON HABERLER

Tozkoparan 29. bölüm fragmanı yayınlandı!

TRT1 ekranlarında Pazartesi akşamları izleyicilerle buluşan Tozkoparan dizisinin 29. yeni bölümü 5 Ağustos Pazartesi akşamı izleyicilerle buluşacak. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Videodan 29. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

TRT İç Yapımlar tarafından hazırlanan Tozkoparan dizisinin senaryosunu Mustafa Burak Doğu, Meltem Çitci, Koray Yeltekin yazmakta.Oyuncu kadrosunda ise Cemal Hünal ve Burak Kut gibi önemli isimlerin yanı sıra çocuk oyuncular da bulunmakta. Yusuf Gökhan Atalay, Burak Kut, Burcu Altın, Helin Melike Çal, Özgür Ege Nalcı ise dizideki önemli diğer oyuncular…

Tozkoparan dizisinin 29 Temmuz Pazartesi akşamı ekrana gelen 28. bölümünde neler yaşanmıştı? Hatırlayalım:

Mavi Ay ve Karayel’in gizemli köşkte girdikleri bulmaca odasından çıkmak adına işbirliği yapmak zorunda kalmaları bu macerayı onlar için daha da zorlaştırırken; Azmi, Cihan ve Salih Hoca’nın da aralarına dahil olmasıyla maceraları farklı bir boyut kazanacaktır.

Bütün bu yaşananlardan uzak olan Celal ise bir yandan Karayel’in kendisine getireceği istihbaratı beklerken, diğer yandan da Mete için son derece tehlikeli bir tuzak hazırlığına girişir. Sonunda Mete’nin işaret edilen çocuk olup olmadığını ortaya çıkaracak bir fırsat yakalamıştır. Salih Hoca’yı da tehlikeyle yüz yüze getiren bu tuzak, onu kurtarmak durumunda kalan Mete’nin bundan sonraki hayatını kökten değiştirecek çok önemli bir gelişmeyi de beraberinde getirecektir.

Kampta biricik oğluyla kalma konusunda kararlı olan Sedef, kamptaki yemek yapımına talip olduğunda Azmi cephesinden beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Azmi, layıkıyla yaptığı yemek yapma görevini başka birisinin devralmasını istemezken; Sedef’le girdiği kimin en iyi yemek yaptığı iddiası, kıyasıya bir yarışa dönüşecektir.
Murat’ın başına gelen talihsiz bir kaza onu olduğundan farklı birisi haline dönüştürecek, Karayel’de Sinan’ın liderliğini sorgulamaya ve diğerlerini de tarafına çekmeye çalışacaktır.

Geçirdiği değişime psikolojik olarak direnen Mete ise kimselerin onu anlamaması üzerine kendisi için bir karar alır. Aldığı bu karar onu ormanda Kuzgunlarla tehlikeli bir karşılaşmaya doğru sürükleyecektir.

İlgili Haberler