SON DAKİKA
12 Ağustos 2022 11:53

SON HABERLER

Tozkoparan 32. bölüm fragmanı izle!

TRT1 ekranlarında Pazartesi akşamları izleyicilerle buluşmakta olan Tozkoparan dizisinin 31. bölümü, 19 Ağustos akşamı izleyicilerle buluştu. Bu bölümde yaşananların detayını aşağıda bulabilirsiniz. Bölümün hemen ardından da 26 Ağustos Cuma günü yayınlanacak olan 32.bölümden ilk görüntüler izleyicilerle buluştu.Yeni bölümden ilk detayları videodan izleyebilirsiniz.

Yusuf Gökhan Atalay, Burak Kut, Burcu Altın, Helin Melike Çal, Özgür Ege Nalcı, Cemal Hünal, Ayşe Kökçü gibi isimleri buluşturan Tozkoparan dizisi, beğeniyle takip edilmekte.

İşte Tozkoparan dizisinin 31. bölümünde yaşananların detayı:

Celal’in Nevzat’la birlikte kurduğu oyun işe yarar; Nevzat anlattığı hikayeyle Cihan’ı ikna etmeyi başarır. Lakin hikayeye inanmayan Salih’in ona ve Celal’e yönelik şüpheli tavırları devam edecektir.

Sezgin ve Nurgül’ün nişan hazırlıkları için kasabaya dönmek zorunda kalmaları, onlara bu süreçte yardımcı olmak isteyen herkesi harekete geçirir. Bu durum Mavi Ay ve Karayel için de kasabaya dönüş anlamına gelmektedir.

Burak, usturlap üzerinden başladığı yeni hesaplamaları sonunda bitirdiğinde Mavi Ay işaret edilen yerin Temrenli Kasabası olduğunu öğrenir. Haritadan çizilen düz hattı izleyerek emanete ulaşmak isteyen Mavi Ay’ı bu yolculuklarında sürprizler beklemektedir.. Harita Mavi Ay’ı çok bildikleri fakat hiç de ummadıkları bir yere
çıkaracaktır.

Nişan hazırlıklarına başlayan Sezgin’in maddi açıdan zor duruma düşmesi Mavi Ay’ı harekete geçirir. Herkes yapabildiği şeyleri satmaya çalışarak kazandığı parayla da Sezgin’e yardımcı olmak ister. Lakin bu sandıkları kadar kolay olmayacaktır. Merve’nin Mavi Ay’la yakınlaşma sebebinin ortaya çıkması onu zor bir duruma sokar. Kendisine yöneltilen iddiaları reddeden Merve için bir mahkeme kurulacak, Yasemin’in yöneteceği davada kendisini savunacaktır. Acaba Merve aksi iddialardan bu sayede sıyrılabilecek midir?

Bu zamana kadar annesizliğin getirdiği zorluklarla mücadele etmeye çalışan Sinan’ın hayatında ise annesi ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşanacaktır.

Salih Celal ile hesaplaşabilmek ve ondaki emanetleri alabilmek için onu bir düelloya davet eder. Acaba Salih bu düelloda Celal’e karşı galip gelebilecek midir?

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler