SON DAKİKA
12 Ağustos 2022 09:20

SON HABERLER

Tozkoparan dizisi 10 Haziran Pazartesi 22. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Çocuklara yönelik olarak TRT1’in hazırladığı Tozkoparan dizisi yeni oyuncuların da katılımıyla daha da güçlenmişti. Özgür Ege Nalcı, Gökhan Atalay, Burak Kut ve Burcu Altın gibi oyuncuların da yer aldığı ve çocuklar için özel yapım olan ‘Tozkoparan’ dizisinde, hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan iki yeni oyuncu; Ayşe Kökçü ve Cemal Hünal diziye dahil oldu.

İlk 21 bölümü Pazar akşamları izleyicilerle buluşan Tozkoparan dizisi yaz ekranında ise Pazartesi akşamları TRT1 ekranında izleyicilerle buluşmaya devam edecek.

TRT 1ekranlarında yayınlanan çocuklar ve onlarla birlikte ailelerinde severek izlediği Tozkoparan, verdiği küçük aradan sonra tüm sorulara cevap verecek heyecan dolu 22. bölümüyle 10 Haziran Pazartesi günü 20.00’de ekranlara geliyor.

İşte Tozkoparan dizisi 22. bölüm 2. fragmanı:

Peki 22. bölümde neler yaşanacak?

Sıra dışı ve macera dolu hikayesiyle gelişim çağındaki çocukların ve gençlerin, ruhsal ve bedensel gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan Tozkoparan’ın yirmi ikinci bölümünde neler olacak; İçine düştükleri çukurdan kurtulmayı başarmış olan Mavi Ay’ı yaz tatilini geçirmek için katılacakları kampın heyecanı sarmıştır. Bir yandan doğayla bütünleşerek eğlenceli vakitler geçirmeyi düşünseler de diğer yandan Karayel’in kampta yapılacak olan zorlu parkur yarışlarındaki iddiası Mavi Ay’ı zor günlerin beklediğinin de habercisi olacaktır.

Üzerine atılan iftira sonucunda okuldan uzaklaştırılan Cihan’ı sıkıntılı günler bekliyordur. Bunu fark eden Yasemin, ailesine yardımcı olması için babaannesi Kerime’yi evlerine çağırır. Kerime’nin bu ziyareti Sedef’le aralarında oluşacak gelin-kaynana çekişmesini de beraberinde getirecektir.

Acaba Kerime hem ekonomik sıkıntılar yaşayan Cihan’a, hem de geçmiş sınavının stresini hala üzerinden atamamış olan Yasemin’e yardımcı olabilecek midir?

Salih Hoca, üzerine atılan suçlardan aklanmayı başarmıştır. Mete’nin son günlerde gördüğü kabusları onunla paylaşması ile Mete için bir tehdidin varlığını fark edecek, Mete’yi kampta tehlikelere karşı korumak isteyecektir. Üstelik Mete’ye yakın olan tek kişi sadece Salih Hoca değildir.

Kampın sahibi olan Celal’in Mete’ye gereğinden fazla ilgi gösteriyor oluşu ve gizemli davranışları, onun tehlikeli birisi olduğunu düşünen Salih Hoca’nın dikkatini çekecek olsa da acaba Celal’in gerçek niyetini çözebilecek midir? Mete kendisine yaklaşan tehlikelerden korunabilecek midir?

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler