Ana sayfa Dizi Haberleri Tozluyaka’da gerçeklere bir adım daha yaklaşılıyor! Herkes şok olacak!

Tozluyaka’da gerçeklere bir adım daha yaklaşılıyor! Herkes şok olacak!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV’nin yaz sezonuna bomba gibi giren yeni dizisi Tozluyaka, pazartesi akşamları izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Dizinin yeni bölümünde büyük gerçeğe bir adım daha yaklaşılacak, herkesi şok edecek gelişmeler yaşanacak.

Pazartesi akşamları Fox TV ekranında izleyiciyle buluşan gençlik dizisi Tozluyaka reytinglerdeki başarısını sürdürüyor. Bu yaz sezonunun reytinglerde en başarılı dizisi olan Tozluyaka’nın kış sezonunda da devam etmesi bekleniyor.

Tüm izleyicilerde birinciliğini sürdüren Tozluyaka pazartesi akşamı altıncı bölümüyle ekrana gelecek. Tozluyaka’nın altıncı bölümünde çok şaşırtan gelişmeler yaşanacak. Pazartesi akşamı yayınlanacak bölümde şunlar olacak:

Tozluyaka’da gerçeklere bir adım daha yaklaşılıyor! Herkes şok olacak! 7

Berk ve Ali’yi bir araya getiren kişi hala gizemini korurken gençler arasında da buzlar erimeye başlamıştır. Kavga ile başlayan ilişkileri artık yön değiştirir. Kenan ve Önder’in işbirliğiyle tüm öğrencilerin bir araya gelmek zorunda kalacağı bir ödev verilir.

Her öğrenci mecburi olarak bu ödevi yapacaktır. Ve bu ödev tüm öğrencilerin birbirini yakından tanımasını sağlayacaktır. Tüm bunlar olurken konser gecesine dair hiç görülmemiş bir görüntü çıkar ortaya. Bu görüntülere göre belki de katil hep gözlerinin önündeydi.

Reyting yarışına fırtına gibi giren gençlik dizisi Tozluyaka pazartesi akşamı beşinci bölümüyle ekrana geldi. Dizi ikinci bölümüyle yine ortalamanın üstünde bir reyting puanı aldı. Tüm izleyicilerde birinci olan Tozluyaka, diğer kategorilerde de ikinci sırada yer aldı.