Ana sayfa Sosyal Medya Tatilini bitiren Aslıhan Güner harıl harıl çalışmaya başladı!..

Tatilini bitiren Aslıhan Güner harıl harıl çalışmaya başladı!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay –Bir süredir ekranlardan uzakta olan oyuncu Aslıhan Güner çok yakında 3 yeni projeyle hayranlarının karşısına çıkacak. 3 ayrı filmde 3 ayrı karaktere hayat verecek olan oyuncu son derece heyecanlı.

Aslıhan Güner’in eşi oyuncu Mert Kılıç ile birlikte rol aldığı sinema filmi Komutan 7 Ekim’de vizyona girecek. Oyuncunun diğer iki projesi ise henüz hazırlık aşamasında.

Geçtiğimiz günlerde magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan oyuncu, Komutan filmi için çok heyecanlıyız. Sabırsızlıkla bekliyoruz. İnsanları duygulandıracak, gururlandıracak bir çalışma oldu” şeklinde konuştu. Oyuncu diğer iki film projesinin senaryolarını da okumaya başladığını ifade etti.

blank

Aslıhan Güner’in yer alacağı projelerden birinin adı, Tek… Oyuncu sinema filminde, usta isim Tamer Levent ile birlikte rol alacak. Çekimlerine başlanan film farklı bir teknikle çekiliyor. Filmde Tamer Levent, ‘Profesör Doktor Adem Tek’ karakterine hayat veriyor. Tek bir kişi üzerinden anlatılan bir hikaye ve geçmişe dönüşlerde ise bazı isimler yer alıyor.

Oyuncu ayrıca geçtiğimiz günlerde instagram hesabından story paylaşrak  “Hiç” isimli yeni projesinin senaryosunu okuduğunu söylemişti. Oyuncu, “Güzel heyecanlar, yeni bir benliğe yolculuğum” notuyla da bu sezonki üçüncü projesini de hayranlarına duyurmuş oldu.

blank