Ana sayfa Dizi Fragmanları Mükemmel Eşleşme dizisi ‘evlilik aşkı bitirmez, başlatır’ sözünü slogan yaptı!

Mükemmel Eşleşme dizisi ‘evlilik aşkı bitirmez, başlatır’ sözünü slogan yaptı!

tarafından ker_def

Birbirinden iddialı yapımlarla ekranlara damgasını vuran TRT 1’in yaz sezonunda ekranlara getireceği “Mükemmel Eşleşme” ilk bölümüyle ekranlara geliyor. Yayınlanan tanıtımlarıyla büyük merak uyandıran “Mükemmel Eşleşme” 16 Temmuz Cumartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında olacak.

İlk bölümden itibaren izleyicilerin beğenisini kazanacak olan Mükemmel Eşleşme’nin oyuncu kadrosunda; Ahmet Kayakesen, Gizem Sevim, Ayşegül Günay, Asuman Dabak, Volkan Severcan, Ayhan Taş, Eylül Öztürk, Cem Zeynel Kılıç, Ayşen Sezeral gibi isimler yer alıyor.

Mükemmel Eşleşme dizisi 'evlilik aşkı bitirmez, başlatır' sözünü slogan yaptı! 8

Annelerinin vesile olmasıyla tanışan iki gencin, mutlu bir aile kurmasını konu edinen dizinin yönetmenliğini Emre Kavuk üstleniyor.

“Evlilik aşkı bitirmez, başlatır” sloganı ile yola çıkan dizinin, bunu kanıtlama iddiası ile TRT1 ekranına geleceğini belirtelim.

Dizinin ilk bölümünde yaşanacaklarla ilgili detaylar ise şöyle: Pınar ve Kerem dünyanın en büyük metropollerinden biri olan İstanbul’da birbirlerinden kilometrelerce uzaktaki büyük plazalarda 1+0 dairelerde kariyerlerinin peşinde tek başlarına bir hayat sürmektedir.

Ne Pınar ne de Kerem evlenip çocuk sahibi olmayı, bir aile kurmayı düşünmemektedir. Yalnız ve konforlu hayatlarından son derece memnundurlar, ancak aileleri bu durumdan hiç hoşnut değildir. Birbirinden habersiz olan bu iki aile çocuklarının evlilik yaşının gelmiş de geçmekte olduğu konusunda hemfikirdir.

Hem Pınar’ı hem Kerem’i hem de aileleri yakından tanıyan Sevinç Abla olaya el koyar.

Mükemmel Eşleşme dizisi 'evlilik aşkı bitirmez, başlatır' sözünü slogan yaptı! 9

2022 yılının Haziran ayında “görücü usulü” bir evlilik kulağa garip gelse de, detaylar analiz edildiğinde, “görücü usulünün” günümüzdeki eşleştirme algoritmalarından çok daha başarılı olduğu açıktır. Ancak Kerem de Pınar da görücü usulü evliliğe şiddetli karşı çıkar. Hatta bir birleriyle görüşmek, tanışmak bile istemezler. Onları ikna etmek çok zor olsa da aileler pes edecek gibi değildir.

Kocaman kalabalık bir aile ve sıcacık insan hikayelerinin yer aldığı “Mükemmel Eşleşme ” 16 Temmuz Cumartesi saat 20.00’de TRT 1’de…