Ana sayfa Sosyal Medya Tuba Büyüküstün’den özel hayatıyla ilgili samimi itiraflar!..

Tuba Büyüküstün’den özel hayatıyla ilgili samimi itiraflar!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, Aralık ayı sayısı için Los Angeles’ta objektif karşısına geçtiği Elle Dergisi’ne verdiği röportajda, özel hayatı ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Derginin yeni sayısı için dünyaca ünlü moda markası Dior’un 2023 Resort koleksiyonuyla objektif karşısına geçen oyuncu, “Kendimi tanıma sürecindeyim hâlâ. Sürekli değişiyorum. Birçok detayım var; birini tanımlasam öbürüne haksızlık etmiş olurum. Olduğum halimden gayet memnunum. Yargılarımla, hatalarımla, yaptıklarımla, yapamadıklarımla iyi ki böyleyim” şeklinde konuştu.

İkiz kızları Toprak ve Maya’nın eğitimlerini Paris’te sürdürmeleri nedeniyle burada yaşayan güzel oyuncu, Paris sokaklarında sık sık yürüyüp rastladığı sergileri gezdiğini söyledi.

Hayat tarzı olarak uçlarda yaşamadığını belirten güzel oyuncu, “Kendi içimdeki duygularda çok uçlara gidip gelsem de hayat tarzı olarak uçlarda yaşayan biri değilim. İçimde dışarıdan bakanların görmediği bir Tuba var. İnsanlar benim ardımdan ‘inandığı ve hissettiği gibi yaşadı’ desinler isterim. 20’lerim çok sıkı çalışarak geçti. 30’larım çocuklarımla geçti. 40’larımı heyecanla bekliyorum” dedi.

En çok kızlarının geleceği için endişelendiğini ifade eden Tuba Büyüküstün, “Çocuklarım adına nasıl bir dünyanın bizi beklediğini bilmiyorum. Umarım bu endişelerin hepsi boştur” ifadelerini kullandı.

Annelik ünlü oyuncuyu çok değiştirmiş,  Artık hiçbir zaman tek kişilik düşünmediğini söyleyen Büyüküstün, “İlk anne olduğum zamanlar demiştim; artık ölmek çok zor. Kızlarıma tamamen açığım. Bilsinler ki ben mükemmel değilim. Endişelerim var, sorunlarım var, saçmalıklarım ve kendimi düşük hissettiğim, hatta pes ettiğim zamanlar var” şeklinde konuştu.