Ana sayfa Dizi Haberleri Tuzak dizisine verilen fırsat Sıfırıncı Gün dizisine tanınmadı!

Tuzak dizisine verilen fırsat Sıfırıncı Gün dizisine tanınmadı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Akın Akınözü ile Bensu Soral ikilisinin başrolünde yer aldığı Tuzak dizisi, bu sezonun en başarılı olması beklenen yapımlarından birisiydi. Özellikle Akın Akınözü hayranları bu projeyi büyük bir heyecan ile bekledi. Ancak dizinin senaryosuna yönelik çeşitli sorunlar yaşanması beklenen ilginin gerçekleşmemesine neden oldu.

Akın Akınözü hayranları yine de sosyal medya üzerinden diziye büyük destek verdi. Hatta yurt dışındaki Türk dizisi hayranları için de Tuzak çok heyecan verici bir proje durumunda. Bunun da etkisiyle dizinin düşük reytinglere rağmen devam etmesi mümkün oldu. 26. bölüme kadar ekranda kalması beklenen Tuzak dizisine tv8 tarafından önemli bir fırsat sunulmuş oldu.

Ancak aynı fırsatı ne yazık ki Sıfırıncı Gün dizisi için görmek mümkün olmadı. Engin Öztürk ile Aybüke Pusat ikilisinin başrolünde yer aldığı, Yiğit Özşener, Sarp Akkaya, Damla Colbay, Berk Cankat, Uğur Uzunel gibi önemli isimlerin de yer aldığı dizinin ömrü kısa oldu.

İlk 5 bölümü yayınlanan Sıfırıncı Gün dizisinin hikayesinde önemli değişiklikler olacağı, Birinci Gün ismiyle yeniden başlayacağı iddiaları da ortaya atılmıştı. Hatta Çağatay Tosun gibi aksiyon projelerinde çok başarılı bir yönetmenin getirilmesi de yeni bir başlangıç olarak tanımlanmıştı.

Fakat tv8 yönetiminin Sıfırıncı Gün projesinden vazgeçtiği ve hikayenin 6. bölümle birlikte final yapacağı da ortaya çıktı. Tuzak dizisine kanal yönetiminin verdiği büyük desteği, Sıfırıncı Gün dizisi için sergilememiş olması da bir soru işareti olarak kaldı.

Tuzak dizisine yurt dışından büyük ilgi olması nedeniyle devam ettirildiği düşüncesi akla geliyor. Ancak Sıfırıncı Gün projesinin bu kadar güçlü oyuncu kadrosuna rağmen varlık sergileyememesi üzücü bir durum yarattı.