Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Üç Kız Kardeş dizi setinde Özgü Kaya’ya sürpriz doğum günü kutlaması!

Üç Kız Kardeş dizi setinde Özgü Kaya’ya sürpriz doğum günü kutlaması!

tarafından ker_def

Özgü Kaya’ya sette doğum günü sürprizi… 3 Kız Kardeş dizisinin başrol oyuncularından Özgü Kaya yeni yaşını sette kutladı. Kanal D’nin, çekimleri Ayvalık’ta devam eden 22 Şubat Salı ekran yolcuğuna başlamaya hazırlanan, İclal Aydın’ın çok satan romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş’in başrol oyuncularından Özgü Kaya, 26’ıncı yaşını sette kutladı.

Set ekibi ve oyuncu arkadaşlarının sürprizi ile karşılaşan güzel oyuncu şaşkınlığını gizleyemedi. Sahne arasında kutlanan doğum günü sürprizine çok mutlu olduğunu söyleyen Kaya, mumu söndürürken; “Tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim. Yeni yaşımda hepimiz için önce sağlık diledim. Geçirdiğimiz zor zamanların bir an önce son bulması en büyük temennim” dedi.

Üç Kız Kardeş dizi setinde Özgü Kaya'ya sürpriz doğum günü kutlaması! 8

atv ekranında 2019 yılında yayınlanan Kimse Bilmez isimli diziden sonra bir süre setlerde yer almayan oyuncu, Kanal D’nin yeni dizisi ile birlikte yeniden kariyerine odaklandı.

Özgü Kaya, yeni dizinin ana karakteri Türkan’a hayat veriyor… Oyuncunun performansını heyecanla bekleyen hayranları, başrolün hakkını vereceğini de biliyor.

Sette oluşan aile ortamı da Özgü Kaya’nın doğum günü ile birlikte fotoğraflara yansıdı. Üç Kız Kardeş dizisi 22 Şubat Salı akşamı hayranlarla buluşacak ve heyecanlı bir rekabet yaşanacak.

Üç Kız Kardeş dizi setinde Özgü Kaya'ya sürpriz doğum günü kutlaması! 9

Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatmaya hazırlanan dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Betül Yağsağan kaleme alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise şu oyuncular bulunuyor: “Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Mert Özcan, Ece Baliç.” Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan “Üç Kız Kardeş” 22 Şubat Salı akşamı Kanal D’de başlıyor.